Čvc 312014
 

Manipulační technika se stala nedílnou součástí logistických a výrobních procesů mnoha firem a úspěšnost jednotlivých podniků v mnoha případech závisí na optimálním využití jejich logistických prostředků a systémů. Vhodně zvolená manipulační technika velmi usnadní, a tím pádem i zefektivní, pracovní procesy spojené s přepravou materiálu, hotových výrobků či jiných břemen.

Společnost VYSOKOZDVIŽNÉ VOZÍKY s. r. o. je nejvýznamnějším prodejcem použité manipulační techniky na českém trhu. Na skladu má cca 700 vozíků, jejich počet se neustále mění a nabídka se rozšiřuje s ohledem na přání zákazníků, které zohledňujeme při výkupech použité manipulační techniky.

Nejvýznamnější světové značky manipulační techniky, jako jsou Linde, Jungheinrich, Toyota, Still, Nissan, BT a další mají zastoupení v portfoliu naší společnosti.
V poslední době se zaměřujeme především na prodej zánovních vozíků, které se svým pracovním výkonem velmi přibližují vozíkům novým, ale jejich cena je mnohem nižší. Poměr cena vs kvalita je pro naši společnost důležitým faktorem, podobně jako spokojenost našich klientů.

Hlavním prodejním sortimentem společnosti VYSOKOZDVIŽNÉ VOZÍKY s. r. o. jsou čelní vysokozdvižné vozíky. Nabízíme vozíky všech nosností a výšek zdvihu, včetně vozíků velkotonážních. Z široké palety manipulační techniky si vybere každý, ať již potřebuje dieselový vozík do venkovního prostředí, elektrický vozík do vnitřních skladových prostor, či LPG vozík, který se hodí do obou výše zmíněných prostředí.

Manipulační techniku dodáváme vždy odservisovanou, případné nedostatky opraví naši zkušení mechanici. Jako jedni z mála máme k dispozici diagnostiku pro vozíky Linde, která nám umožňuje odhalovat i lehce přehlédnutelné defekty u vozíků této značky.
Vámi vybrané vozíky dopravíme na místo určení, případně zaškolíme i budoucího řidiče dodané manipulační techniky.

Vybrat si VYSOKOZDVIŽNÉ VOZÍKY s. r. o. je krok správným směrem na poli manipulační techniky. Naše více než desetileté působení v tomto oboru znamená jistotu profesionálního jednání a dobré znalosti dané problematiky. Těšíme se na vaše objednávky, případně na vaši návštěvu našich servisních středisek v Červené Vodě a v Praze-Horních Počernicích.

Sorry, the comment form is closed at this time.