Zář 242014
 

Mnozí lidé už přišli na to, že krby skýtají velký potenciál, jak rychle, levně a efektivně vytápět domácnost. Vzhledem k tomu, že většina krbů má již dnes účinnost vytápění vyšší než 80 %, není třeba příliš vylepšovat používané technologie a materiály. Pozornost se obrací tedy spíš na estetické provedení krbů, které může být skutečně velmi rozmanité. Vzhledem k velikosti je jasné, že krb hraje v místnosti hlavní roli. Je proto důležité vybrat si takové provedení, které se bude přesně hodit do vašeho interiéru.

Sháníte-li kvalitní krb či krbová kamna, prohlédněte si sortiment internetového obchodu Krby-stavba.cz, kde naleznete krbové vložky, obestavby, krbová kamna i speciální krby od celé řady renomovaných tuzemských i zahraničních výrobců. Velmi populární a moderní jsou v poslední době netradiční krby, které nemusí stát pouze u zdi nebo v rohu místnosti. Tyto krby můžete umístit do prostoru interiéru a rozdělit jej tak vkusně na dva pokoje.

Krbová vložka je v případě těchto krbů základem, není však jen tak ledajaká, nejčastěji se používají krbové vložky s minimálně dvěma prosklenými stěnami. Díky tomu pak vytváří dojem prostorového ohně. Řeč je samozřejmě o 3D krbech. Krbové vložky disponují výjimečnými tepelnými vlastnostmi, výhřevností i výkonem. Krbové obestavby jsou tvořeny především přírodními materiály, krby tak získávají skutečně kvalitní tepelné vlastnosti a také jedinečný vzhled. 3D krby jsou ultra moderním řešením pro všechny fandy posledních vymožeností a nejrůznějších extravagantností.

Sorry, the comment form is closed at this time.