Aulix – moderní osvětlení

Svítidla jsou velmi důležitou součástí každého interiéru. Všude je zapotřebí mít dostatek světla, proto se snažíme vybrat vhodný lustr, lampičku nebo nějaký další doplňkový zdroj světla. Důležité je vybírat tak, aby mělo svítidlo dostatečnou svítivost pro daný prostor, ta se dá jednoduše spočítat. Nevíte-li sami jak, obraťte se na odborníky, kteří vám poradí.

Na trhu existuje nepřeberné množství svítidel a osvětlení, jde jen o to vybrat ty nejoptimálnější pro váš interiér. Dříve byl výběr mnohem jednodušší, protože existovaly pouze obyčejné žárovky, nebylo nutné u svítidla sledovat, zda má správný typ závitu nebo zda se do něj po nasazení krytu žárovka vejde. Dnes, kdy už je prodej obyčejných žárovek zakázán, jsou však dostupné různé varianty náhradních svítidel, jako jsou úsporné žárovky, zářivky, halogenové žárovky či LED žárovky. Výběr svítidla tedy nezáleží pouze na vzhledu lustru, ale také na možnosti osazení žárovkou.

Nechte si poradit a navštivte odborné světelné studio. Firma Aulix nabízí široký výběr klasických i značkových svítidel, ze kterých můžete vybírat. Více než 400 modelů svítidel naleznete vystavených ve světelném studiu, kde si je můžete prohlédnout. Jsou vám zde k dispozici odborníci, kteří vám spočítají, jaké svítidlo z hlediska svítivosti potřebujete do vašeho interiéru a navrhnou vám řešení na míru. Vybírat můžete svítidla od renomovaných designerů a bytových návrhářů na strop, na stěnu, stojací lampy nebo stolní lampičky.

Neváhejte a rozhodněte se i vy pro kvalitní osvětlení od firmy Aulix. Designové zpracování, ladné tvary a vysoká kvalita použitých materiálů vás přesvědčí o tom, že svítidla od Aulix vám doma rozhodně ostudu neudělají, vyberte si atraktivní lustr do obývacího pokoje, světlo na chodbu nebo osvětlení kuchyně, samozřejmostí jsou také exteriérová světla, aby váš dům doslova zářil.