Led 202015
 

Měli jste domluvenou stavbu plotu s vaším stavebníkem a nakonec vám řekl, že se se stavbou musí počkat do jara? Pokud chcete mít plot dřív než o Velikonocích, není to nic nemožného, jen musíte změnit lokál, jak se říká. Pokud totiž nejsou velké mrazy nebo neleží půl metru sněhu, není žádný problém stavbu plotu zrealizovat ještě teď v zimě. Pokud není země zmrzlá, dá se jednoduše vykopat základ, zabetonovat sloupky a sestavit celý zbytek plotu. Otázka je jakého, řeč je samozřejmě o betonovém plotu. Betonové ploty od Betonovéploty.net vás překvapí svými vlastnostmi i stylovým vzhledem.

Nejprve k designu, betonové ploty vám nabídnou celou řadu designových zpracování, ze kterých můžete vybírat. Záleží na tom, zda dáváte přednost modernímu či rustikálnímu vzhledu. Výsledný plot může mít také různé zbarvení, k dispozici je vám široká paleta barev betonových dílců plotu, ze kterých můžete vybírat. Sestavte si i vy betonový plot podle vašich představ na míru. Vedle designu a barvy si sami určete, jak vysoký má váš plot být a jaký tvar má mít. Betonové ploty totiž mohou být rovné, zakončené hladkým obloukem nebo obloukem s ozdobnou mřížkou. Velmi moderní jsou betonové ploty doplněné dřevěnými latěmi, které opticky betonový plot odlehčí.

Co se týká vlastností, nebudete si moci s betonovým plotem vůbec stěžovat. Betonový plot je vysoce odolný, nevadí mu proto žádné počasí, neochvějně stojí v silném větru, dešti, sněhu i mrazu. Nepokoří jej ani ostré sluneční záření či mechanické vlivy. Betonové ploty od Betonovéploty.net jsou vyrobeny z vysoce kvalitního českého betonu, který je navíc zpevněn ocelovými armaturami. Další výhodou, která vyplývá z jeho vlastností, je velmi dlouhá životnost plotu a také jeho bezúdržbovost. Nechte si postavit kvalitní betonový plot i vy a pořiďte vašemu domu elegantní doplněk.

Sorry, the comment form is closed at this time.