Led 112015
 

Možná se vám to nezdá, ale nejlepší doba, kdy upravovat dětský pokoj podle představ vašich dětí, je po Vánocích. Od Ježíška jistě děti dostaly spoustu dárků a také nějaké peníze, ty právě můžete využít pro nezbytné úpravy. Pokud váš potomek už odrostl Rumcajsovi, bylo by vhodné jej v pokoji nahradit nějakým dospělejším motivem. Nejjednodušším způsobem, jak přizpůsobit vzhled pokoje potřebám vašeho dítka, je opatřit stěny novou tapetou. Tapety zdaleka nejsou přežitkem, právě naopak. V současné době se stávají stále oblíbenějšími doplňky interiérů. Zejména právě v dětských pokojích vytváří osobitou atmosféru a zútulňují dítěti jeho vlastní prostor.

Tapetování přitom není nijak zvlášť složité, obzvlášť vyberete-li si vliesové tapety. Ty není totiž třeba natírat lepidlem, lepidlo se nanese na zeď a na ně se už přímo lepí tapeta, což je mnohem jednodušší a čistší práce než lepení papírových tapet, navíc vliesové tapety mají mnohem delší životnost a jsou také odolnější. Dětské tapety poznáte na první pohled podle motivů. Často se zde objevují kreslené postavičky z nejrůznějších pohádek, k nejoblíbenějším patří motivy z pohádek Walta Disneyho.

Tapeta do dětského pokoje nemusí být zdobena opakujícím se motivem, může připomínat spíš obraz složený pouze z několika málo částí, tyto tapety jsou často doprovázeny efektem 3D, díky kterému postavičky vypadají jako živé. Zejména u starších dětí jsou oblíbené také fototapety, které reprezentují skutečné výjevy zachycené fotoaparátem, takže třeba známá velkoměsta, automobily, krajiny apod. Tapeta-dekorace.cz je internetový obchod specializovaný na prodej tapet a dalších dekorací na stěnu. Naleznete tu široký sortiment tapet, bordur, fototapet, lepidel a samozřejmě také samolepících dekorací na zeď. Vyberte si i vy a oživte váš interiér snadno, rychle a za pár peněz.

Sorry, the comment form is closed at this time.