Bře 252015
 

Chystáte se rekonstruovat byt anebo právě stavíte váš vysněný domeček? Většina z nás si raději nechá poradit, jak by jednotlivé místnosti mohly vypadat a jaký vybrat nábytek, aby vše k sobě ladilo. Máme pro vás skvělý tip na firmu, která se zabývá právě návrhy a realizací interiérů. Jedná se o pražskou firmu ZAKI designe, která zajišťuje tým zkušených interiérových architektů, kteří dokážou vyhovět vašim specifickým požadavkům, a přiložit ruku k dílu v oblastech, kde nemáte jasnou vizi.  Architekt vytvoří pro vaši dokonalou představu 3D návrh navrhovaného interiéru.

Můžete si vybrat

Firma ZAKI design navrhuje a realizuje všechny pokoje. Od kuchyně, ložnice až po jídelny. Zkrátka naprosto všechny místnosti si můžete nechat navrhnout právě touto firmou. Interiéry Praha nabízejí hned několik ukázek, jak by například vaše kuchyně či dětský pokoj mohl vypadat. Stačí zadat rozměry, jaký máte k dispozici, a oni se postarají o vytvoření návrh interiéru, jaký si přejete.

Bytový design

Většina lidí požaduje v první řadě technicky správné a dobré řešení dispozice a rozmístění nábytku.  V druhé řadě se většina z nás zaměřuje na výběr materiálu a vhodných barev. Barva nábytku hraje obrovskou roli. Profesionální služby v oblasti bytového designu a návrhu interiérů Praha nabízí vše k tomu, abyste své sny mohly zrealizovat. Svěřte návrhy interiérů Praha právě této firmě. V tomto oboru pracují již několik let a dokážou se přesně vcítit do vašich představ a promítnout je do výsledného návrhu.

Máte dvě možnosti, jak jejich služby využít. Tou první je, že firmě svěříte kompletní plány upravovaného interiéru a oni provedou veškeré plány za vás. Druhou možností je realizace interiéru Praha pouze v jednotlivých místnostech.  Ať už vyberete jakoukoli z možností, odměnou vám bude nadšený tým plný mladých architektů, kteří vytvoří interiér podle vašeho gusta!

Sorry, the comment form is closed at this time.