Zář 072015
 

Abyste se v interiéru cítili opravdu dobře, potřebujete mít dostatek světla. Jak ale máte vědět, kolik je dostatek? Nechte si poradit, skuteční odborníci vám vypočítají, jaké minimální svítidlo je třeba do konkrétní místnosti umístit, aby ji dostatečně osvětlilo. Nevíte, kde takové odborníky hledat? Vyzkoušejte světelné studio Aulix v Dolních Břežanech u Prahy. Kromě profesionálního poradenství se můžete spolehnout, že vám na požádání vytvoří návrh osvětlení do kterékoli místnosti, dále zde najdete široký sortiment vystavených svítidel.

Svítidla a osvětlení, to není zrovna sortiment, který by se dobře prodával přes internet, lidé si raději svítidla prohlédnou na vlastní oči, než se rozhodnou, zda je koupí nebo ne. Proto Aulix neustále rozšiřuje nabídku klasických i luxusních svítidel a osvětlení. Vybírat můžete levnější varianty svítidel, které se hodí do každého klasicky vybaveného interiéru, jsou jednoduchá a účelná.

Máte dost klasických, jednoduchých a nudných svítidel? Chcete skutečně něco extra? Firma Aulix nabízí také luxusní svítidla, některá jsou až extravagantní, ultra moderní od předních světových designerů. Tato svítidla kombinují různé druhy materiálů a tvarů, osvětlení tak tvoří velmi zajímavý a originální doplněk interiéru. Neváhejte a vyberte si zde vysoce kvalitní lustry, stropní svítidla nebo nástěnné osvětlení. Máte-li v pokoji lustr, který nestačí celou místnost dostatečně osvětlit, pořiďte mu pomocníka. Stojací lampa, stolní lampa nebo bodovky vám pomohou problém nedostatku světla hravě vyřešit. Aulix je firma, která vám pomůže najít do vašeho interiéru ta pravá svítidla a osvětlení. Prohlédněte si on-line nabídku nebo se přijeďte podívat na klasická i luxusní svítidla osobně.

Sorry, the comment form is closed at this time.