Zář 272015
 

V letních i zimních večerech si mnohý organismus zaslouží čas na odpočinek a regeneraci. Zrychlený způsob života by měl být vyrovnáván relaxačními činnostmi, kam spadají například masáže, sport, dále wellness, dále aktivní oddech, procházky přírodou, práce na zahrádce, určité záliby, či kultura. Dokážeme vám poradit s postavením jednoduchého wellness obsahujícím cenově dostupné vířivé vany, cenově dostupné mobilní vířivky a infrasauny.

Cenově dostupné vířivé vany zajistí dokonalou regeneraci organismu

Zvláště sportující osoby, fyzicky pracující osoby, starší lidé, avšak i rozjásaná mládež a malé děti rádi objeví ty výhody, jež mají oblíbené vířivé vany. Jednoduchá instalace v současnosti umožňuje zabudování vířivé vany v běžné koupelně, na zahradě, přízemních prostorách, nebo v obývací světnici, případně na jachtě. Máme vířivé vany menších rozměrů, stejně jako vířivé vany pro vyšší množství osob. Jednotlivý zákazník proto může přednést svá přání a požadavky, dokážeme naše vířivé vany modifikovat podle potřeb každého klienta.

Oblíbené mobilní vířivky nejsou pouhým módním vystřelkem

Jednotlivý klient si dnes může zařídit wellness zónu přesně podle svých potřeb. A tak náš sortiment pojímá praktické a levné mobilní vířivky, které se můžou pyšnit rychlým a snadným smontováním, ale i rozumnou cenou. Proto jsou v dnešní nabídce mobilní vířivky – spa, jejichž výroba byla postavena na syntetické kůži a kvalitním laminovaném PVC. Do mobilní vířivky se vejdou až čtyři lidi. Vířivku není třeba nafukovat kompresorem, neboť je v ní zabudován automatický nafukovací mechanismus. Samozřejmostí jsou rozmanité trysky s proudy.

Výhody každé domácí infrasauny

Mezi výhody jakékoliv infrasauny patří její perfektní rozměry. Ohřívání organismu s pomocí infračervených paprsků je hlavním přínosem infrasauny, zevrubné údaje a poučení najdete na našich stránkách. Nemusíte již platit za permanentku do veřejné sauny, individuální infrasaunu vám již nikdo nevezme.

Sorry, the comment form is closed at this time.