Zář 012015
 

Pokud jste se už někdy stěhovali, víte, kolik práce dá přebrat věci, které jste za léta pobytu v daném bytě nebo domě nashromáždili, vše uložit pokud možno tak, aby se nic nerozbilo, a nepotřebné věci vyhodit. Někdy se to zdá jako nekonečné. Co teprve vyklízení domu po předchozích majitelích, kteří jej prodali se vším všudy? Kdo má čas a chuť přebírat se cizími věcmi nebo třeba starým harampádím? To už dnes dělat nemusíte, existují profesionální firmy, které se o vyklizení nemovitosti postarají za vás. Firma Vyklizeno1-2 funguje na trhu již několik let, za tu dobu nasbírala mnoho zkušeností a spokojených zákazníků, vyzkoušejte jejich služby i vy.

Vyklízení nemovitostí vyžaduje koordinovanou práci, je třeba vědět, jak nakládat s různými druhy odpadu a postupovat metodicky. Vyklizeno1-2 se zaměřuje na vyklízení bytů, domů, chat a chalup, dále vyklízí také zahrady, garáže, dvorky, ale i kanceláře a různé komerční prostory. Odborně školení pracovníci Vyklizeno1-2 jsou připraveni čelit jakémukoli množství odpadu i náročné práce. Můžete se domluvit na odstěhování těžkých břemen, regálů nebo odstranění sádrokartonových příček.

Vše, co budete požadovat, si domluvíte osobně na úvodní schůzce, která se bude konat před samotným vyklízením. Na této schůzce se stanoví rozsah prací, které mají být provedeny, určí se termíny i ceny. Na základě této schůzky vám vystaví Vyklizeno1-2 cenovou nabídku a smlouvu. Po jejím podpisu již nic nebrání započetí vyklízecích prací. Vyklízení v podání Vyklizeno1-2 probíhá rychle a spolehlivě, požadované prostory budou po skončení prací vyklizeny a uklizeny a připraveny k dalšímu využití. Služby Vyklizeno1-2 můžete využít rovněž při vyklízení škol, úřadů, veřejných budov nebo supermarketů. Neváhejte, nemořte se s vyklízením sami a pozvěte si profesionály.

Sorry, the comment form is closed at this time.