Zář 012015
 

Už nemáte doma žádného mrňouska, ale školáka? Pak bude rozumné přizpůsobit jeho pokojíček novým požadavkům. Už si asi nebude tolik hrát, zato bude potřebovat pořádný psací stůl, židli a třeba i počítač. Jak se k tomu bude hodit tapeta s Mickey Mousem, co myslíte? Pravděpodobně bude třeba i tu vyměnit. Ovšem nezoufejte, máme pro vás tip, kde sehnat stylovou tapetu pro školáka či puberťáka a přitom neprodělat kalhoty.

Dětské tapety nevydrží věčně. Některé jsou papírové, ty jsou levné a snadno se v případě poškození vymění. Zejména malé děti po tapetách rády kreslí a mohou je i jinak poškodit, takže je třeba počítat se sníženou životností. O něco déle vydrží vliesové tapety pro děti, avšak ani ty nejsou věčné. Ovšem tapety do pokoje školáka, to už je něco docela jiného.

Zatímco malé děti zbožňují 3D tapety s motivy pohádkových kreslených postaviček, školáci a teenageři potřebují něco cool, něco dospěláckého. Tapeta-dekorace.cz je internetový obchod, který nabízí tapety a nejrůznější další dekorace na stěny pro každého. Najdete zde velké množství motivů pro dospívající děti, motorky, různé rebelské motivy, motivační nápisy. Vhodné jsou také fototapety, které nesou vzory z fotografií měst, automobilů a různých dalších třeba i přírodních motivů. Takováto tapeta vypadá spíš jako obraz, který vás přenese do světa fantazie a přitom je cool.

Můžete zde vybírat z široké nabídky motivů. Fototapety se hodí i do obývacího pokoje, pracovny nebo ložnice. Je-li pro vás lepení tapet příliš složité, můžete váš pokoj oživit jednodušším způsobem, vyzkoušejte dekorativní samolepky na zeď. Ty si mohou děti nalepit tam, kam chtějí, a uspořádat různými způsoby. Pokoj se oživí a přitom nemusíte udělat nic víc, než nalepit samolepky. Navštivte i vy internetový obchod Tapeta-dekorace.cz a vyberte si.

Sorry, the comment form is closed at this time.