Lis 062015
 

Na každé stavbě se používá beton, je to materiál potřebný kvůli svým skvělým vlastnostem. Ovšem řekne-li někdo betonové ploty, představí si každý ten beton, který vám přiveze mix a vylije ho do základů. To by však byl zbytečný předsudek, betonové ploty nejsou žádné beztvaré ani nevzhledné hroudy betonu. Jde o kvalitní beton ve velmi elegantní a estetické formě. Betonové ploty se těší dlouhé životnosti, která je zapříčiněná velkou odolností vůči vlhkosti, klimatickým změnám i mechanickému působení. Betonové ploty se pochlubí výraznou stabilitou a zároveň také pružností, beton, ze kterého jsou ploty tvořeny, je totiž navíc vyztužen ještě ocelovými armaturami. Proto se na betonový plot můžete kdykoli spolehnout.

Navzdory všem očekáváním betonové ploty vašemu domu poskytnou krásný vzhled, není nejmenší problém vybrat design betonového plotu odpovídající vašemu domu. Je důležité, aby plot dobře ladil s vaším domem, Betonovéploty.net proto nabízí betonové ploty v mnoha různých dekorech, barvách i tvarech. Můžete vybírat, zda se vám líbí betonové ploty s dekorem štípaného kamene nebo zda dáte přednost dekoru cihliček. Ohledně barev na vás čeká celá paleta, ze které můžete vybírat, aby betonový plot dokonale ladil k vašemu domu.

Aby byl plot co nejvíce podle vašich představ, může mít i různý tvar. Pokud se rozhodnete, budete mít betonový plot rovný, zaoblený, s ozdobnou mřížkou nebo doplněný dřevěnými latěmi zvolené barvy. Poslední designovou novinkou jsou oboustranné betonové ploty, které jsou oproti starším modelům dekorované z obou stran. Jak vidíte, betonové ploty jsou velmi variabilní a lze je přizpůsobit vašim konkrétním požadavkům, obraťte se proto i vy na Betonovéploty.net a nechte si navrhnout betonový plot kolem vašeho domu na míru.

Sorry, the comment form is closed at this time.