Lis 242015
 

Chybí vám notná dávka adrenalinu? Nebojte se ozkoušet si tandemový seskok padákem. Jištěný tandemový seskok padákem patří mezi dobrodružné výzvy, která vás bude jistojistě oblažovat celý život. Pokud vás zmíněný tandemový seskok padákem opravdu oslovil, měli byste však využít služeb profesionálů, protože prováděný tandemový seskok padákem musí stát na bezpečnosti. Před adrenalinem má totiž přednost zdraví.

Skvělou ptačí perspektivu vám výtečně dokáže připodobnit nezapomenutelný tandemový seskok padákem

Internetové stránky pořadatelů Tandem2.cz nabízejí tandemový seskok padákem za 3100 korun. Objednat si zážitkový tandemový seskok padákem můžete jak pro sebe, tak jako dárek pro své známé. Na webu si z pestré nabídky snadno vyberte adekvátní tandemový seskok padákem. Pořizují se i záznamy během seskoku padákem, které vám zůstanou po celý život jako vzpomínka. Rovněž více lidí si objednává seskok, na seskocích tak ušetříte.

Kde tandemový seskok padákem probíhá?

Vyjmenované seskoky jsou pořádány ve více krajích ČR, atraktivní lokalita pro tandemový seskok padákem už závisí na vašem výběru. Tak třeba Kolín, Most, Kunovice, eventuálně Brno, Příbram – to jsou místa, kde se skáče aktuálně, respektive v aeroklubech těchto měst. Na webu najdete přesnou polohu díky GPS souřadnicím. Se svým partnerem, partnerkou, s oblíbenými spolupracovníky, příbuznými nebo přáteli si můžete jednoduše ozkoušet adrenalinový tandemový seskok padákem. Brno propůjčilo k seskokům hned dvě lokality, v nichž můžete seskok využít.

Můžete absolvovat rovněž kurz volného pádu AFF (Assistant Free Fall), kdy budete skákat pod dozorem dvou lektorů z výšky 4000 metrů. Odborný letecký doktor musí vystavit speciální pro tyto kurzy. Absolvování kurzu vás vyjde na 36.000 Kč.

Jestliže se vám tandemový seskok padákem opravdu líbí a jste ochotni mu obětovat více energie, můžete absolvovat kurzy pro individuální seskok, IAFF, AFF, anebo také či satic line.

Sorry, the comment form is closed at this time.