Led 112016
 

Nedostatek vitaminů, nedostatek sluníčka, málo pohybu na čerstvém povětří způsobují oslabení organismu a náchylnost k virovým onemocněním. K prevenci i rekonvalescenci se hodí sauny, oblibu si získávají vířivé vany, mobilní vířivky a infrasauny. Rozpočet domácnosti nezničíte pořízením sauny, mobilní vířivky nebo vířivé vany. Skutečné vybudování vlastního odpočinkového místečka, zainvestování do dobré kondice a zdraví, pohodlí a štěstí je jistým vratným vkladem. Zdraví si za nic nekoupíte.

Pobyt v sauně je vhodný téměř pro všechny. Při pobytu v infrasauně se infrapaprsky dostanou hluboko do kůže, při čemž dochází ke kožnímu prohřívání, zahřeje se také krevní řečiště, dojde k prohřátí svalů a vnitřních orgánů, to vše bez oslabení srdce. Můžeme potvrdit, že pobyt v infrasauně je vhodný pro lidi, pro něž jsou obyčejné sauny utrpením.

K dalším relaxačním procedurám můžeme přiřadit vířivé vany. Relaxační vířivé vany jsou vhodné pro ty osoby, které velmi často trápí svalové dřevěnění, stíhají je bolesti zad, nebo mají křeče v končetinách. Všechny vířivé vany působí na oběhovou soustavu, voda působí na svaly a nervová zakončení, čímž již za chvilku dojde k regeneraci organismu. Pro vířivé vany se doporučuje pobývat v ní aspoň čtvrt hodiny.

K prodeji jsou vířivé vany pro odlišný počet osob a v různých typologiích. Pro zájemce nabídka zahrnuje rovněž mobilní vířivé vany. Klady mobilní vířivé vany naleznete hlavně v její variabilitě. Jak značí již název, tyto vířivky si můžete umístit dle libosti do prostor, kde byste chtěli absolvovat s rodinou, případně kamarády odpočinkovou lázeň. Není nad společně prožitou vodní lázeň, uvolňující vodní lázeň, která je ideálně doplněná o šumivé šampaňské a případné občerstvení pro rozjívená děcka.

Sorry, the comment form is closed at this time.