Kvě 092016
 
panska_kozena_penezenka

Většina lidí si myslí, že založit e-shop je o tom mít produkt a nějak ho dostat do e-shopu. Stačí si zřídit e-shop (v našem případě e-shop s peněženkami) na nějakém systémovém řešení, kde máte spoustu věcí předpřipravenou nebo mít e-shop na zakázku a je to. Musím říci, že takto přemýšlí opravdu hodně lidí (mám své zkušenosti).

Je zapotřebí si uvědomit, že vytvoření e-shopu začíná mnohem mnohem dříve. Prozradím vám, jak to bylo u našeho e-shopu dahostyle.cz. E-shop začíná jednou jednoduchou věcí – myšlenkou. Ale tato myšlenka musí mít svou hloubku.

Seděl jsem jednou se svým známým, se kterým jsem studoval vysokou školu. Jen tak jsme se bavili a já se mu zmínil, že by bylo fajn si jednou založit e-shop. Jen tak jsem to plácl a pak jsme se bavili už o něčem jiném. Další den mi kamarád zavolal, že se mu zdá e-shop jako dobrý nápad. A že do toho jdeme. Tak jsem neváhal. Můj kamarád je zvyklý jít do věcí naplno a proto mi jeho telefonát nepřišel nikterak zvláštní 🙂 Prostě jsme do toho šli. Říkali jsme si, že oba máme ale hodně práce, protože jsme zaměstnaní a že budeme potřebovat někoho, kdo by se staral o vyřizování objednávek a provoz e-shopu. Kamarád doporučil jednu svou známou, která se ukázala jako velice inteligentní a přemýšliví člověk. Všichni mi dáte za pravdu, že na takové lidi dnes jen tak nenarazíte. Společně jsme seděli a probírali naší strategii. Už tehdy jsem věřil, že náš e-shop bude úspěšný. Víte proč? Protože jsme měli to nejdůležitější, co vždy stojí za úspěchem každého e-shopu: dobrý tým.

Sorry, the comment form is closed at this time.