Kde číst moudra o životě

Web Zdravickarna.cz nový web, který se v tomto čase objevil na internetu. Redaktorka svými příspěvky hodlá zřejmě oslovit hlavně ženy, ale i muži zde mohou najít něco, co je zajímá.Například informace o autolékárničkách, nebo tímto způsobem mohou proniknout do světa žen a odhalit tak, na co jejich ženy myslí a čím se zabývají. Je však vidět, že „redaktorka „ cílí hlavně na skupinu uživatelek internetu. 

Web o zdraví, kráse a životě, popisující různá moudra o životě, připomíná internetový časopis, který zahrnuje několik oblastí.Pozitivní je , že je to vlastně denně doplňované vydání se zřetelem na aktuální dobu. Nyní jsou tam například i recepty nebo inspirace k výzdobě bytu, které se vztahují k Velikonocům a jaru. Najdete i kosmetické typy a novinky, dozvíte se jak a čím pečovat o chrup, jaké vitamíny nebo stopové prvky jsou potřeba k tomu, aby každý vypadal a cítil se co nejlépe. Nemáte bujnou kštici a chcete přece jen zvětšit objem vlasů a nevíte čím a jak? 

Chcete vědět, jestli je injekční aplikace kyseliny hyaluronové opravdu účinná? Nevíte co je to galvanická žehlička? Budete mít miminko a řešíte jaké pleny mu pořídit ? Autorka často přidává i své hodnocení, což je určitě přínosné.Příspěvky nejsou nepřiměřeně dlouhé, vše je přehledné a dobře se čte. Orientace je na webu je snadná, Péče o pleť, vlasy a nehty, tedy opravdu to, co ženy zajímá, včetně vždy aktuálního hubnutí, tohle mohou ženy řešit vlastně neustále. Kdybyste hledali recept na takzvanou tukožroutskou polévku, budete na těchto stránkách úspěšní. Stránky jsou obohaceny i úvahami, nebo vlastně vyprávěním o problémech ve světě žen, vyprávění je vtipné a čtivé.