Vinotéka – Truhlářství Hajduk.cz

Vítáme Vás na stránkách našeho e-shopu, kde nabízíme k prodeji veškerý sortiment našich výrobků. Již 20 let se naše firma zabývá sériovou výrobou bytových doplňků (garnýže, police … ), potřeb pro chovatele ( domky pro hlodavce, krmítka, psí boudy, houpačky pro ptáky… a nedílnou součástí je také vinotéka (regály, stojany, nosiče, obaly na láhve … ).

Veškeré naše výrobky jsou z kvalitního vysušeného dřeva buďto v surovém stavu bez povrchové úpravy nebo barevně namořené dle vašeho výběru.

Díky neustále narůstajícímu počtu spokojených zákazníků si firma v posledních letech vybudovala silné postavení jak na tuzemském tak i na zahraničním trhu a rozvíjí další výrobní programy.  Vážíme si svých zákazníků, a jsme štědří k těm, kteří se k nám vracejí…

Dřevo v interiéru má vysokou estetickou i praktickou hodnotu. Možnosti dřevěných výrobků jsou značné a to jak po stránce barevného provedení, tak po stránce možnosti použitých dřevin. Naše truhlářství se zaměřuje na výrobky z kvalitního vysušeného dřeva, využívaje dlouholetých zkušeností a novodobých technologií výroby, abychom uspokojili i ty nejnáročnější zákazníky. Díky sériové výrobě většiny výrobků z naši produkce můžeme nabídnout nejnižší cenu na trhu při zachování velmi kvalitního zpracování výrobků. Kvalitní povrchová úprava a spolehlivá montáž výrobků je u nás samozřejmostí.

V naší firmě získáte:

  • výrobky z kvalitního vysušeného dřeva
  • kvalitní povrchovou úpravu a namoření
  • dopravu od nás až k Vám domu
  • profesionální přístup a ceny přímo od výrobce
  • přijatelné dodací lhůty

Vždy klademe důraz na kvalitu, funkčnost, spolehlivost a celkový dojem produktů.