Výběr povlečení do dětské postýlky

Při výběru dětského ložního prádla bychom měli být stejně pečliví a obezřetní, jako při koupi dětské postýlky či matrace. Na našich internetových stránkách www.levnepostylky.cz naleznete nejen kvalitní postýlky z bukového dřeva a široký výběr matrací, ale také polštářky, přikrývky a v neposlední řadě kvalitní dětské povlečení. Zvolené povlečení by mělo být nám, ale především dítěti příjemné na dotek.

Nejvhodnějším materiálem pro jemnou dětskou pokožku je určitě stoprocentní bavlna. Její výhoda je také vtom, že při správném zacházení udrží své barevné i rozměrové vlastnosti opravdu dlouho. Nabízíme povlečení v různých barevných provedeních i s nejrůznějšími motivy. Velmi oblíbené je povlečení doplněné ještě o mantinel.Tato zábrana, která se připevní kolem dokola postýlky z vnitřní stranyzabraňuje úderu do citlivé dětské hlavičky, zaklínění dětských končetin do příček, ale také vypadnutí tolik nepostradatelného dudlíku na zem.

Všechny povlečení mají uzávěr na zip, což je výhoda k nezaplacení. Odpadá tak přišívání knoflíků, které by koneckonců mohlo dítě spolknout, ale také tolik nepříjemné vypadávání přikrývky z povlečení. V nabídce si vyberou jistě i ti, kteří chtějí svému dítěti poskytnout luxus v podobě postýlky s nebesy. Čtyřdílné sety obsahují povlečení na polštář, peřinku, zábranu a také nebesa. Nebesa lze zavěsit na univerzální kovový věšák, časem ho využijete také pro zavěšení např. hracího kolotoče.

Součástí povlečení do postýlky je také kvalitní froté prostěradlo nejlépe s gumičkou. Nabízíme také prostěradla bavlněná v nejrůznějších barvách nebo s ochrannou folií proti znečištění matrace. Jak vidíte, stačí si jen vybrat, vždyť krásně povlečená postýlka s ještě krásnějším miminkem je chloubou pro každou maminku.