Kočárek Tako

Co Vaše Lehké Kočárky by měly mít

Můžete být posedlý koupi lehký kočárek Tako, ale měli byste vědět, že pokud si vyberete kočárek jen proto, že je lehký, může se dělat špatnou volbu. Existuje celá řada dalších funkcí, a to nad ním jen jako lehký, že byste měli hledat. Deštník kočárek je nejlepší volbou, pokud jen hledáte lehký jako rys, ale nemá žádné bezpečnostní prvky a komfort, které budete potřebovat, jakmile začnete používat. Takže předtím, než jdete do toho a začít hledat pro nejlepší lehkých kočárků, udělat seznam toho, co ještě můžete potřebovat. Bezpečnost: Lehké kočárky jako zastřešující kočárku téměř nenabízí žádnou bezpečnost. Neexistuje žádné ustanovení týkající se bezpečnostního pásu, a neexistuje žádná speciální brzdný mechanismus.

Tělesná hmotnost váhy: Vzhledem k tomu, zastřešující kočárky jsou tak lehké, mají tendenci být nestabilní. Můžete si je přes oblázkové povrchu a existuje šance, že vaše dítě se posune hned. Potřebujete robustní kočárek, který bude chránit vaše dítě. Skladování: Při skladování je velmi jednoduché, snadno složit jako deštník a mohou být uloženy úplně všude, je potřeba toto kritérium přijde níže na vašem seznamu.

Trvanlivost: Když si koupíte kočárek, měli byste vybrat tu, která vám může nabídnout životnost a míst, které lze upravit, jak vaše dítě roste a může být kočárek, který může trvat až když máte druhé dítě také. Deštník kočárek bude zanikat mnohem rychleji než jiné kočárky, které jsou dostupné na trhu.

 
Košíky, podnosy a sáčky: lehký kočárek jako zastřešující různých vám nedává ustanovení pro ukládání plenky vak, držáky nápojů pro vašeho dítěte láhve a koš držet vašeho dítěte hračky. Další kočárky, které mohou být popsány jako relativně lehká vám může poskytnout tuto dávku.Další kočárky, jako je jogging kočárky, dvojité kočárky, kočárky univerzálních autosedaček a kočárky cestovní systém vám může poskytnout funkce, které potřebujete, a oni mohou být lehké kočárky stejně. Nesmějí být lehký jako zastřešující kočárku, ale určitě vyhrát na všech ostatních ohledech. Oni nemusí být tak levné jako zastřešující kočárku, ale budou stojí za investici.

Musíte se soustředit na další funkce, jak dobře a to nejen se podívat na cenu. Strávit trochu více peněz a vybrat kočárek s hliníkovým rámem a dalšími, které jsou nutné, aby se vaše dítě v bezpečí. Cestovní systém kočárek může být lehký a double up, takže můžete ušetřit peníze ve stejnou dobu. Zkuste a podívejte se na úžasnou rozmanitost kočárky, které jsou k dispozici online a budete vědět, co vám chybí. Studie trhu, najít ten, který vyhovuje vašemu rozpočtu a učinit správné rozhodnutí. Nedělejte kompromisy v oblasti bezpečnosti vašeho dítěte, protože chcete ušetřit nějaké peníze, budete litovat. Být moudrý a vybrat něco, co vám poskytne hodnotu a také poskytne vám bezpečnost.