Vše okolo těhotenství

Celý tento maxi sukně / maxi šaty módní trend, je vážným požehnáním pro nás těhotné ženy a po porodu, protože jsem absolutně neměl v úmyslu nikomu ukazovat nohy letos v létě. Těhotenství-indukovaných spider žíly, hormonálně růstu vlasů a všeobecné tělesné hmotnosti mohou všichni spikli se obrátit nohy do děsivého pohledu během těhotenství i po něm.

Proto, PF se stal velký fanoušek a znalec z elastické pasem maxi sukně. Najdu-li jeden, koupím ho. Některé z nich jsou příliš elegantní pro každodenní nošení, některé z nich jsou příliš těžké pro horké počasí, některé mají velmi slabou gumu v pase, které by neměly drľet proti rozšiřující se břicho, a některé mají stehenní vysoký řez, který by znemožnil důvod kupujete podlaha-délka sukně.

Ale Velvet Očko Bavlněná sukně je jen o perfektní. 100% bavlna poutko sukně s gumou jak a protaženou tkanicí v pase, mohlo by to zcela sukně předělat svůj letní šatník mateřské s jedním nákupu. Samozřejmě, že je bílá a uznávám, že to není nejpraktičtější nákup pro ty z nás, kteří mají s batolaty Gooey prsty a nos, nebo ty z nás, kteří jsou tak velmi těhotná, že jsme vylít na sebe jako batolata. Ale nemusíte číst tento blog, protože jsou praktické. A v tom, že tato sukně je neuvěřitelně pohodlná, je tak velmi krásná, a je také prát v pračce, jeden by měl být ochoten vzdát se všech praktičnost obavy výměnou za to vlastnit. Spárovat s vaším oblíbeným pestrobarevné horní mateřské nádrže  na neskutečně elegantní letní souboru, který bude pracovat kdekoliv … jen pobyt od pískovišti a ne sedět na trávě.