Dveřní kování Dorro

Kliky ke dveřím neodmyslitelně patří do našich domácností. Klika však zdaleka nemusí být obyčejná a bez nápadu! Firma Dorro by vám ráda představila krásná dveřní kování, které se budou ve vašich domácnostech vyjímat.

Nově vyvinutá řada klik ke dveřím Lucea a Cartier představují krásné kousky posázené kamínky od Swarovského, které vypadají výborně v každém interiéru. Řada Royal je určena pro ty, kteří mají rádi masivní nábytek a robustní styl.

Všechny dveřní kliky jsou stylové a neotřelé, stačí si jen vybrat. Ať už jste firma nebo renovujete dům či byt nebo stavíte baráček, zkuste se kouknout na www.dorro.cz a přesvědčit se o tom, že dveřní kování může být otázkou vkusu a elegance.

Nabízíme povrchové úpravy Zlatý, Satin Chrome, nadčasový Matný Nikl anebo nerez. Všechna dveřní kování myslí na ergonomiku, aby klika dobře padla do ruky a fungovala jednoduše a také hezký vzhled a jsou zárukou kvality. Vyberte si kliky ke dveřím do exteriérů, interiérů anebo jako wc sadu se zamykáním. Vybere si jistě každý.