Zvládáme zemní a výkopové práce Benešov, Praha stejně jako zapůjčujeme stavební techniku

Pro stoprocentní zemní a výkopové práce Benešov, Praha, avšak i na odbahňování rybníků, by se měli zvát zběhlí odborníci s náležitým technickým vybavením. Firma Libora Pospíšila má sídlo u Benešova a práce jsou prováděny hlavně v okolních lokalitách, což není podmínka. Používání vlastního vybavení je kladem pro zemní a výkopové práce Benešov, Praha bez zvyšování nákladů. Na webových stránkách jsou popsány a vyfotografovány užívané stroje jako minibagr, pásový bagr, rovněž také pásový minibagr anebo traktorbagr. Stavební stroje, rovněž i hutnící techniku, stavební plošiny a veškeré nezbytné nářadí může půjčit půjčovna stavebních strojů Benešov, Praha.

Zmíněné minibagry, traktorbagry, bagry, jakož i plošiny, smykové kolové nakladače, výkonná pracovní teleskopická plošina (rameno), anebo zametací vůz se zapůjčují za smluvní ceny, ceník je uveden na webu firmy. Ověřená půjčovna stavebních strojů Benešov, Praha, je soustředěna na pronájem techniky kolem Benešova, kolem Prahy a v celém Středočeském kraji. Odborně vyškolená obsluha je zájemcům samozřejmě k dispozici. Znamenitá půjčovna stavebních strojů Benešov, Praha je tu připravena pro soukromé klienty stejně tak pro firmy.

Avšak i nákladní autodoprava Benešov, Praha může sloužit jednotlivcům a podnikům. Na firemním webu jsou uvedeny ceny za zapůjčení nákladních vozidel Renault, Tatra T-815 a nákladní velkoobjemové dopravy. Autopůjčovna Libor Pospíšil užívá svoje vozy a tak jsou nabízené služby a ceny za půjčení velmi příznivé. Kromě automobilů Tatra, Renault, automobilů Iveco, Man se půjčuje také Ginaf 380 s hydraulickou rukou, případně podvalník pro přepravu těžkých strojů do třiceti tun.

Společnost je soustředěna rovněž na pronajímání hutnící techniky, navíc dokáže přistavit a zapůjčit velkoobjemové kontejnery, provede demoliční a bourací činnosti, rozporcuje asfalt nebo beton.