cykloturistika Paříž

Cykloturistika jak ji ještě neznáte

Milujete dlouhé projížďky na kole a jste rádi aktivní i během dovolené? Pak vám doporučujeme objednat si zájezd, kde bude cykloturistika v hlavní roli. Kolo na dovolené má mnoho výhod – pohybujete se na něm rychleji než pěšky a v porovnání s autem trávíte více času na čerstvém vzduchu.

 

Cykloturistika pro celou rodinu

Zájezd na kolech si můžete zařídit pro celou svou rodinu. Pokud vás zajímá cykloturistika, prohlédněte si nabídku zájezdů na webových stránkách frcime.cz, kde si můžete zarezervovat zájezd už na příští měsíc i na desítky týdnů dopředu. Jestliže tedy stále nevíte, co podniknete v létě, ale rádi byste zůstali aktivní a ještě se podívali do zahraničí, tak je pro vás možná právě cykloturistika dobrou volbou.

 

Široká nabídka cyklistických zájezdů

Projekt frcime.cz si pro případné zájemce připravil celou řadu zájezdů, které se konají především po Evropě. Navštivte jarní Toskánsko, Paříž a Versailles, Vídeň, Provence nebo třeba Budapešť. Stačí si jen zamluvit termín a můžete vyrazit. K dispozici jsou jednodenní, víkendové, týdenní i delší zájezdy. Hravě si tak vyberete takový, který splní přesně vaše požadavky.

 

Cyklistické zájezdy jsou velmi variabilní a nemusíte se tak obávat, že celý den strávíte na sedle. Cyklistické etapy jsou v délce 30 až 40 km denně s možností prodloužení. Dovolená kromě cykloturistiky zahrnuje i další aktivity, jako je třeba koupání v moři nebo prohlížení památek. Každý milovník cyklistiky se v takové dovolené jistě najde.

 

Dovolená na kolech v duchu aktivního odpočinku

Vyberte si zájezd podle svých představ a uvidíte, že budete spokojeni. Zájezdy nabízejí ubytování ve stanech, v bungalovech, penzionech i hotelech. U některých z nich je v ceně také stravování.