Scientologie herci – kdo všechno je členem Scientologické církve

Jennifer Aspen
Jennifer Aspen

Jennifer Aspen

 

Jennifer Aspen debutovala v roce 1995 a později začala hrát hostující role v bezpočtu televizních pořadů, jako je Hope and Gloria, Beverly Hills, 90210 a ženatý … s dětmi. V roce 1996 natočila svůj filmový debut se v rodinné komedii A Very Brady Sequel a hororový film Někdy se vrací … Zase. Také hostovala ve filmech Will & Grace, Friends, Grayova Anatomie, Shark, Boston Legal, The Closer, Criminal Minds, Supernatural, CSI: vyšetřování kriminální scény a soukromá praxe.
Aspen měla roli v seriálu Fox teen drama Party of Five od roku 1998 do roku 2000. V roce 2001 hrála v krátkodobém sitcom Bob Patterson. V letech 2004 až 2006 hrála v sitcomu ABC Rodneyho proti Rodneymu Carringtonovi. Série byla zrušena po dvou sezónách. V roce 2009 se objevila v opakující se roli komediální seriálu Fox Glee, jako Kendra Giardi.
V roce 2011, Aspen byl obsazen do hlavní role komediální sérii GCB vysílané na televizi ABC. Hrála v přehlídce jako Sharon Peacham, bývalá královna krásy, který byl závidí všichni chlapi a holky ve střední škole na, s Leslie Bibb, Kristin Chenoweth, Annie Potts, Miriam Shor a Marisol Nichols. [3] Také se objevila ve videoklipu Kristina Chenowetha, že chci někoho (Bitch About). Série debutovala na ABC v polovině sezóny, 4. března 2012 a byla zrušena po jedné sezóně. Později hrála v hlavní roli v nezávislé komedii Nowhere Girl, a objevila se v roce 2013 film Lifetime, The Wrong Woman
James Barbour
Lynsey Bartilson
Catherine Bell

Catherine Bell Hollywoodské umělkyně, které se hlásí ke scientologii

Narodila se 14. 8. 1968 v Londýně. Ve třech letech se stěhovala do Spojených státu. Její otec je anglický architekt a maminka je původem z Íránu, kde dělala zdravotní sestru. Je jedináček, vyrůstala v San Francisco Valley. V mládí se chtěla stát úspěšnou lékařkou, a tak se začala zajímat o biologii, kterou později studovala.

Catherine Bell Hollywoodské umělkyně, které se hlásí ke scientologii

Grant Cardone
Nancy Cartwright

Americkou herečku Nancy Cartwright znají snad všechny děti ve spojených státech díky tomu, že je hlasem Barta Simpsona ve kresleném seriálu Simpsonovi.

Nancy Cartwright a Scientologie

Nancy Cartwright a Scientologie

Simpsonovi je jeden z nejúspěšnějších televizních seriálů ve Spojených státech amerických. Seriál, který již několik let úspěšně uvádí i Česká televize, si u diváků vydobyl výlučnou pozici především díky kombinaci černého a situačního humoru.

Homer je hrdý na svou práci v jaderné elektrárně a je hrdý na to, co všechno dokázal. Jenže vždy se vyskytne problém, který Homera nutí přemýšlet a to dělá velmi nerad. Mnohem raději si dá velký steak, nejlépe na večeři a ten spláchne balíkem plechovek piva. A tak zůstává vše na jeho milovanou ženu Marge. Její učes je nejlepší viditelný v Thajsku, ale neztratila by se ani v davu na Manhattanu. Jejich tři děti: Bart, Lisa a Maggie jsou milé, jen občas trochu neposlouchají. Tedy: abychom byli spravedliví: Bart je v neposlúchaní absolutní suverén, Lisa je hodná holka, ale velmi zvědavá a Maggie je ještě příliš malá na to, aby něco vyváděla. Homer však nikdy nezapomene přidat polínko do ohně a v takových případech si můžete být jisti, že nic, opravdu nic nezůstane tak jako předtím. A abychom nezapomněli: jsou přesně takoví, jako všichni lidé. Na nic se nehrají a chtějí vyzkoušet vše, co jim život přináší. jednoduše Simpsonovi. Nancy Cartwright hje oddaný příznivce Scientologické církve.

Kate Ceberano
Erika Christensen

Erika Christensen

Erika Christensen se narodila 19. 8. 1982 v Seattle na severozápadě Spojených států téměř pobřeží pacifického oceánu.

Erika Christensen – úspěšná herečka, která je členem Scientologické církve

Erika Christensen – úspěšná herečka, která je členem Scientologické církve

Rodiče Eriky praktikovaly od doby kdy jim bylo asi 20 let Scientologii a Erika byla v této filozofii vychovávána od jejího útlého dětství.  Když bylo Erice 5 let přestěhovala se rodina ze Seattle do Los Angeles, kde je největší komunita scientologů na světě. Na úplném začátku kariéry herečky/ zpěvačky / tanečnice Eriky Christensen bylo vystupování ve videu s Michaelem Jacksonem „Childhood“ a také zpěv na desce The Christmas Album II (Vánoční album II) s Neilem Diamondem, když bylo Erice 10 let. Předci Eriky pocházejí z Islandu, Švédska, Dánska, Norska, Welsu a Irska. Erika má staršího bratra Nicka a dva mladší bratry – dvojčata Dane a Brando.

Tom Constanten
Chick Corea

Armando Anthony „Chick“ Corea (* 12. června 1941, Chelsea, Massachusetts) je americký jazzový pianista a skladatel, několikanásobný držitel hudební ceny Grammy. Nejvíce se proslavil v sedmdesátých letech, kdy byl jedním z předních jazzrockových pianistů. Společně s Milesem Davisem také hraje na legendární jazzrockové desce Bitches Brew.

Chick Corea se hlásí ke scientologii

Chick Corea se hlásí ke scientologii

V sedmdesátých letech také založil skupinu Return to Forever. V osmdesátých a devadesátých letech se účastnil celé řady nahrávacích a koncertních sessions, při kterých pomáhal rozvíjet mnoho různých hudebních stylů. Chick Corea je také známý propagátor scientologie.

Cílem scientologie je osvobodit člověka z duchovního otroctví a vytvořit novou civilizaci bez šílenství, bez zločinců a bez válek, kde schopní mohou prosperovat a poctiví lidé mohou mít svá práva a kde je člověk svobodný, aby mohl stoupat k dalším výšinám.

Tom Cruise
Sky Dayton
Doug Dohring
Jason Dohring
Robert Duggan
Bodhi Elfman
Jenna Elfman

Jenna Elfman se hlásí ke scientologii

Scientologie v Hollywoodu – výkonní umělci ve Spojených státech a Scientologie

Scientologie v Hollywoodu – výkonní umělci ve Spojených státech a Scientologie

Jenna Elfman vyrůstala na losangeleském předměstí Northridge jako nejmladší ze tří dětí leteckého inženýra. Od dětství studovala klasický balet, ale kvůli chronickému zranění kotníku přešla po absolvování střední školy na herectví a navštěvovala kursy Miltona Katselase v Beverly Hills Playhouse.

Jenna Elfman – americká herečka, která se hlásí ke scientologii

Jenna Elfman – americká herečka, která se hlásí ke scientologii

V roce 2005, Jena Elfman se objevila na výstavě „psychiatrie: Odvětví se smrti“ kterou pořádala občanská komise za lidská právajež se věnuje zločinům spáchaným v oblasti psychiatrie. Jena a její manžel Bodhi jsou uvedeny na internetových stránkách organizace jako členové rady poradců z kulturní, zábavní a mediální komunity.

Richard Elfman
Stacy Francis
Doug E. Fresh
Beck Hansen
Gary Imhoff
Mark Isham

Mark Isham – hudební skladatel, který je scientologem

Otec skladatele hudby Marka Ishama byl houslistou a učitelem hudby a historie v mladém věku se již naučili hrát klasické klavír, housle a trubka. Nejprve hrál na trubku v orchestrech Oaklandu a San Francisku a potom hrál v několika rockových a jazzových kapel, stejně jako Paul Nash.

Mark Isham - hudební skladatel který je scientolog

Mark Isham – hudební skladatel který je scientolog

On nejprve zapsal jako trumpetista a hrál na turné s Joni Mitchell, Van Morrison, Rolling Stones, Bruce Springsteen, Beach Boys, Lyle Lovett, Willie Nelson a Ziggy Marley.

Po prvních alb v jazzu, a později v pop music položil v roce 1983 pro výrobu Never Cry Wolfa před svou první filmovou skóre.

Mark Isham je členem Scientologické církve

Mark Isham je členem Scientologické církve

V roce 1991 získal cenu Grammy za své album Mark Isham.

 

Mark Isham je členem Scientologické církve

Vivian Kubrick
Juliette Lewis
Alanna Masterson
Christopher Masterson
Danny Masterson

Americký herec Danny Masterson je příznivce scientologie

Daniel Peter Masterson se narodil 13. března 1976 a je to americký herec a DJ, známý především díky roli Stevena Hyda ze seriálu stanice FOX Zlatá sedmdesátá (1998 – 2006). Jeho hodně známá role je ještě Milo Foster ze seriálu stanice TBS Men at Work (2012 – 2014).  Přestože začal svou kariéru jako dětský model, postupně se přesouval do reklamy. Ve svých 16 letech vystupoval ve více než 100 reklamách.

Danny Masterson scientologie herci, kteří se hlásí k scientologii

Danny Masterson scientologie herci, kteří se hlásí k scientologii

Jim Meskimen
Julia Migenes
Sofia Milos

Účastnila se lokální soutěže krásy, ve které vyhrála, stejně jako v dalších kolech, včetně národního. Mluví anglicky, italsky, francouzsky a německy, domluví se také řecky a španělsky. Je scientoložkou. Studuje ekonomiku a obchod. Sofia Milos se objevila v několika seriálech – Přátelé, Rodina Sopranů, Pohotovost, Kriminálka Miami, Hranice.

I když ovládá spoustu jazyků, sama sebe označuje jako italo-řekyni. Ztvárnila roli krásné detektivky YELINY SALAS v seriálu CSI: Miami. Taky si zahrála ve filmu Vášěn s Jasonem Isaacem. Je to opravdu velmi krásná a hlavně talentovaná herečka. Objevila se v několika seriálech – Přátelé, Rodina Sopránů, Pohotovost, Kriminálka Miami, Hranice.

Elisabeth Moss
ELISABETH MOSS – herci a herečky z amerického Hollywoodu a scientologie – serial Šílenci z Manhatnu

ELISABETH MOSS - herci a herečky z amerického Hollywoodu a scientologie - serial Šílenci z Manhatnu

ELISABETH MOSS – herci a herečky z amerického Hollywoodu a scientologie – serial Šílenci z Manhatnu

ELISABETH MOSS – herci a herečky z amerického Hollywoodu a scientologie – serial Šílenci z Manhatnu

Peggy Olson, hlavní ženská hrdinka Mad Men, ušla během těch osmi let dlouhou cestu. A stejně tak její herecká představitelka Elisabeth Moss, která se v několika rozhovorech rozpovídala nejen o konci téhle nezapomenutelné seriálové cesty a své prozatím životní roli.

Elisabeth Singleton Moss pochází z muzikantské rodiny a hereckou kariéru začínala především v televizi. U nás je asi nejznámější jako sekretářka Peggy Olson ze seriálu Šílenci z Manhattanu nebo jako Robin Griffinová, vyšetřovatelka ze série Stíny nad jezerem (Na jezeře).

Floyd Mutrux
Haywood Nelson
Marisol Nichols
Judy Norton Taylor
Michael Peña

Michael Peña Americký herec, který se hlásí k scientologii

Michael Peña americký herec který se hlásí k scientologii

Michael Peña americký herec který se hlásí k scientologii

Michael Anthony Peña je americký herec a hudebník. Narodil se 13 ledna 1976 v Chicagu. Jeho matka  Nicolasa byla sociální pracovnice a otec Eleuterio Peña dělník v továrně. Rodiče Michael Peñy odešli do USA z Mexika, kde předtím farmařili. Michael Peña je Scientolog.

Michael Peña hrál v mnoha filmech, jako Crash (2004), Světové obchodní centrum (2006), střelec (2007), Pozorování a hlášení (2009), Tower Heist (2011), Patrola (2012), Gangster Squad (2013 ), Špinavý trik (2013), Fury (2014), Ant-Man (2015) a The Martian (2015).

Michael Peña hrál pravidělně v nezávislých filmových produkcích od roku 19994, kdy podal vynikající výkon ve dvou filmových snímcích, které obdržely Oscary Milion Dollar Baby (2004) a Crash (2005). První z citovaných filmů byl režírován Clientem Eastwoodem a druhý Paulem Haggisem.

Michael Peña se hlásí k scientologii

Michael Peña se hlásí k scientologii

Bijou Phillips
Laura Prepon

Laura Prepon – americká herečka – člen scientologické církve

Laura Prepon Hollywoodské hvězdy, které se hlásí ke scientologii

Laura Prepon Hollywoodské hvězdy, které se hlásí ke scientologii

Laura Prepon je americká herečka, producentka a spisovatelka. Je známá díky roli Donny Pinciotti  v televizním seriálu situačních komedií „That ’70s Show   (1998-2006), a díky ztvárnění postavy Alex Vause v seriálu, který se vysílá na televizi Netflix Orange Is The New Black (Oranžová je nový černá vysílá se od roku 2013 do současnosti).

Herečka Laura Prepon, která představuje Alex Vause se ohlíží za první sérií, rozebírá vztah s Piper a popisuje, jaké bylo natáčení její oblíbené scény.

Již před druhou sérií bylo známo, že Laura Prepon (Alex Vause) byla při natáčení druhé série zatížena časovými konflikty. Výsledku jsme si všichni všimli, v druhé sérii Alex příliš nevystupuje. V úterý se objevila v The Today Show, uvnitř článku čtěte, co prozradila o svém působení v seriálu Orange Is The New Black.

Laura Prepon je členem Scientologické církve.

Priscilla Presley

Priscilla Beaulieu Presleyová, rodným jménem Priscilla Ann Wagner (* 24. květen 1945, Brooklyn) je americká herečka a obchodnice, v letech 1967–73 manželka Elvise Presleyho který byl znám jako „Králem Rock’n’Rollu“, se kterým má dceru, americkou zpěvačku Lisu Marii Presleyovou.

Priscilla je zakladatelkou a ředitelkou společnosti Elvis Presley Enterprises. Vlastní práva na písně i slavný Graceland. Patří mezi nejbohatší ženy showbusinessu a podle Forbesu se její jmění odhaduje na tři miliardy korun.

 

fotografie ze svatby Elvis Presley a Priscilla Presley

fotografie ze svatby Elvis Presley a Priscilla Presley

 

Dramatické zákruty osudu poznávala Priscilla už od samého dětství. Když bylo Priscille pouhých šest měsíců, její biologický otec zabil při leteckém neštěstí. Vychovával ji pak druhý manžel její matky – profesionální americký voják. „Stěhovali jsme se po celých Spojených státech a nakonec i do Evropy,“ vzpomíná na své dětství Priscilla. A právě když její nevlastní otec sloužil i s rodinou v Německu, zažila setkání, které jí změnilo život.

Elvis a Priscilla se setkali v Německu 13. září 1959 během party v domě Elvise v Bad Nauheimu, v období kdy Elvis zatímco sloužil v americké armádě a byl odvelen na základnu do Německa.  Ve své době byl Elvis Presley nejžádanějším svobodným mužem. Pro jeden jediný jeho pohled mnohé ženy a dívky omdlévaly. V prosinci 1966 požádal o ruku o 11 let mladší Priscillu Annu Beaulieu. Svatba hvězdného páru se konala 1. května roku 1967 v hotelu Aladdin v nevadském Las Vegas. Přesně devět měsíců po svatbě, 1. února 1968, se Presleyovým narodila jejich jediná dcera Lisa Marie Presley.

Kelly Preston

Kelly Preston – Hollywoodská herečka, která se hlásí ke scientologii

Kelly Preston – Hollywoodské hvězdy, které se hlásí ke scientologii

Kelly Preston – Hollywoodské hvězdy, které se hlásí ke scientologii

Od roku 1991 manželka Johna Travolty se kterým například spolupracovala na produkci vědeckofantastického filmů Bitevní pole Země. Kelly Preston se účastnila natáčení více než šedesátí filmů a televizních pořadů.  Johna Travolta se proslavit například filmy „Pulp Fiction“ a „Pomáda“, které se často vysílají v na českých televizních kanálech.
Od pol. 80. let se Kellyobjevuje na filmovém plátně nejčastěji ve vedlejších postavách milenek a přítelkyň hlavních hrdinů. Zaujala úlohou ambiciózní reklamní pracovnice Avery Bishopové, s níž se rozejde sportovní agent (Tom Cruise), v úspěšné romantické komedii Jerry Maguire (r. C. Crowe).

Kelly Preston a John Travolta – Hollywoodské hvězdy, které se hlásí ke scientologii

Kelly Preston a John Travolta – Hollywoodské hvězdy, které se hlásí ke scientologii

Zahrála si například ve filmech Rozsudek smrti nebo Co ta holka chce.

Lee Purcell
Giovanni Ribisi

Americký herec Giovanni Ribisi – se hlásí ke scientologii

Antonino Giovanni Ribisi narozen 17. prosince 1974, známý profesionálně jako Giovanni Ribisi, je americký herec a producent. Giovanni Ribisi pochází z umělecké rodiny, jeho dvě sestry také pracují ve filmovém průmyslu: Marissa je spisovatelka a herečka a Gina je herečka. Ribisi se narodil v Los Angeles, Kalifornie. Jeho ot

Giovanni Ribisi se hlásí k scientologické církvi

Giovanni Ribisi se hlásí k scientologické církvi

ec, Albert Anthony Ribisi, je hudebník, který byl klávesista a jeho matka, Gay (rozená Landrum), je manažerka herců a spisovatelů. Giovanni Ribisi účinkoval už od svých časných dětských let v TV (zpočátku pod jménem Vonni Ribisi). Giovanni Ribisi vytvořil hlavní role v komediálních seriálech My Two Dads (1987-90, Moji dva tátové), Davis Rules (1992), The Wonder Years (1992-93, Báječná léta – ČTV) a Family Album (1993, Rodinné album).

Chick Corea – Hollywoodské hvězdy, které se hlásí ke scientologii

Ribisiho herecký výkon ve filmu Zachraňte vojína Ryana z období Druhé světové války který režíroval režisér Steven Spielberg (1998), byl průlomem v jeho herecké kariéře, a dostal ho do popředí jako jednoho z nejslibnějších mladých herců v Hollywoodu.

Giovanni Ribisi – Hollywoodské hvězdy, které se hlásí ke scientologii

Giovanni Ribisi – Hollywoodské hvězdy, které se hlásí ke scientologii

Je členem scientologické církve. Jeho sestra Marissa Ribisiová je také herečkou (nar. 1974). Jeho sestra, Marissa, je vdaná za hudebníka Becka. Giovanni Ribisi hrál dále například ve filmu „Avatar“.  Giovanni Ribisi vyrostl v prostředí Scientologické církve, jako dítě navštěvovat školu, která používá studijní technologii L. Ron Hubbarda, která je součástí scientologie.

Herec má dceru Lucii.

Marissa Ribisi
Michael D. Roberts
Ruddy Rodríguez
Billy Sheehan
Michelle Stafford
Ethan Suplee
John Travolta

Jak americký herec John Travolta poznal Scientologii?

V lednu 1975 jsem pracoval v Mexiko na svém prvním filmu v Durango. Tam jsem potkal herečku, která mi dal knihu Dianetika. Během pěti týdnů co jsme natáčeli mi dala nějaké sezení auditingu a aplikovala na mě některé základní principy Dianetika a Scientologie. Tehdy jsem se zapojil do Dianetiky – protože to na mě fungovalo.

Kelly Preston a John Travolta - Hollywoodské hvězdy, které se hlásí ke scientologii

Kelly Preston a John Travolta – Hollywoodské hvězdy, které se hlásí ke scientologii

Když jsem se vrátil do Spojených států začal jsem se vzdělávat v Scientologii a dostával jsem další auditing. Moje kariéra okamžitě vzlétla a já dostala hlavní roli v televizním pořadu „Welcome Back Kotter“ a měl řetěz úspěšných filmů. Byl jsem úspěšný herec již více než dvacet let a Scientologie hraje významnou roli v tomto úspěchu.
Mám nádherné děti a skvělé manželství, protože jsem aplikovat technologii L Ron Hubbard k této oblasti svého života. Jako Scientolog, mám technologii ke zvládnutí životních problémů, kterou jsem použil i k pomoci druhým s těžkostmi života.
Řekl bych, že mě Scientologie uvedla do velké věci.

John Travolta – Hollywoodské hvězdy, které se hlásí ke scientologii

John Travolta – Hollywoodské hvězdy, které se hlásí ke scientologii

John Travolta

Scientologie je překvapivě zajímavá. Málo kdo ale skutečně ví co Scientologie skutečně je. Překvapivě málo lidí poznalo Scientologii z knih, které Scientologii a její principy popisují. Většina z těch, kteří poznali, co jim může Scientologii nabídnout Scientologii a Scientologické kurzy studuje. Dnes je Scientologii přítomná ve více než 160 zemích.

Greta Van Susteren

Greta Van Susteren je scientolog

Greta Van Susteren byla 14 let (mezi lety 2002 až 2016) velmi známá komentátorka soudních a právních případů pro zpravodajskou televizi Fox News a televizi CNN.
Greta Van Susteren se narodila v Appleton, ve Wisconsinu. Její otec, Urban Van Susteren, byl holandského původu. Její matka, narozená jako Margery (Conway), byla irském původu a prožila většinu života jako žena v domácnosti. Gretin otec byl dlouholetým přítelem budoucího amerického senátora Josepha McCarthyho. Urban Van Susteren, zvolený soudcem, sloužil jako stratég kampaně McCarthyho.

 Greta Van Susteren je scientolog

Greta Van Susteren je scientolog

Gertina sestra, Lise, je forenzní psychiatr v Bethesda, v Marylandu. V roce 2006 Lise byla kandidátka na zvolení do senátu Spojených států za demokratickou stranu. Její bratr, Dirk Van Susteren, byl novinář a dlouholetý editor časopisu Vermont.

Van Susteren absolvovala v roce 1972 střední školu Xavier High School v Appleton a na Universitu ve Wisconsin-Madison v roce 1976, kde studovala geografii a ekonomii. Poté v roce 1979 studovala práva na Georgetown University Law Center. Gretě Van Susteren byl udělen čestný doktor práv od Stetson Law School.

 Greta Van Susteren se hlásí k scientologii

Greta Van Susteren se hlásí k scientologii

Gretu Van Susteren seznámil se Scientologií její manžel John Coale.

V roce 2016 byla uvedena časopisem Forbes jako 94. nejmocnější ženou světa.

Během aféry se zavražděním O. J. Simpsonu, se Greta Van Susteren pravidelně objevovala na televizi CNN jako právní analytik případu.

Edgar Winter