ZAHRADNÍ JEZÍRKO 2

Chcete, aby Vaše zahrada byla tou pravou oázou klidu a relaxace? Chcete být originální, zvláštní a osobití? Jste zahrádkář a kutil tělem i duší a hledáte nějaké nové, neotřelé pobavení pro Váš volný čas?Máme pro Vás a Vaši rodinu tip – vodní plocha jezírka do Vaší zahrady. Na Vaší zahradě, kterou buď plánujete, nebo ji máte a chcete ji vylepšit něčím novým, neokoukaným.
Zahradní jezírko a starost o něj bude příjemnou relaxací pro Váš volný čas. Náplň Vašeho volného času dostane nový rozměr. Čím nápaditější jezírko bude ve Vašich představách a nakonec i realizováno, tím náročnější bude zároveň i péče o něj. Záleží pouze na Vás, zda-li se využít zahradní jezírka pro chov ryb (okrasné, příp. velkoobjemový chov ryb), zda budete pěstovat vodní rostliny (flóra přímo v jezírku, na jeho březích či v blízkém okolí), zda bude Vaše jezírko sloužit pro celou rodinu jako „přírodní koupaliště“ nebo zda si pořídíte do jezírka různé vodní efekty (potůček, fontánky, apod.). Nemusíte se však obávat, že veškerá péče o jezírko bude pouze na Vás! Nepostradatelným pomocníkem pro Vás budou produkty a vodní technika, kterou získáte po konzultaci s odborníky společnosti Jezírka Brno.
Firma Jezírka Brno na základě Vašich požadavků a přání, svých zkušeností a znalostí sestaví sety pro Vaše vysněné zahradní jezírko tak, aby splňovaly požadavky na náročnost Vaší údržby, údržby samotné filtrace a kvalitu vody v závislosti na účelu využití jezírka. Poskytne Vám pomoc při projektování, realizaci a udržování Vašich jezírek. Naše zkušenosti z již provedených realizací a praxí vyzkoušených typových filtračních setů jsou pro Vás hlavní garancí spokojenosti s Vaším jezírkem.
Udělejte si proto čas a v kruhu rodiny prodiskutujte Vaše očekávání a předpoklady jak chcete ozvláštnit Vaši zahradu vodní plochou. Jak již bylo zmíněno, možností a variací se nabízí hned několik. Jedná se tedy o velice důležité rozhodnutí, které bude mít zásadní vliv na podobu zahradního jezírka a Vaši zahradu jako takovou. Nezapomeňte, že stejně jako v krajině vodní plocha, tak i jezírko ve Vaší zahradě bude přitahovat hmyz, ptactvo, žáby apod. z blízkého okolí. Vaše jezírko by mělo taktéž souznít se stylem Vaší zahrady (pokud již nějakou máte) a samozřejmě s Vaším domem.
Čím přesnější (detailnější) bude Vaše představa o využití zahradního jezírka, tím přesněji budou moci naši odborníci lépe nakonfigurovat jeho parametry (např. plochu jezírka, velikost koupací části, velikost části bez vodních rostlin, rozvržení břehů a mělčin s vhodnými vodními rostlinami a další). V neposlední řadě počítejte s faktem, že bude trvat několik let, než břehy a mělčiny Vašeho jezírka obrostou flórou do požadovaného vzhledu.
Zahradní jezírka si nepořizujeme na jeden rok, je to investiční projekt na několik let a proto bychom k němu měli přistupovat s velkou vážností.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *