Prima obchod – Galanterie a Bižuterie

Prima obchod – Galanterie a Bižuterie

Vítejte na stránkách Prima obchod e-shop s textilní galanterii, bižuterii, módními doplňky, výtvarnými a kreativními potřeby, bytovými doplňky a dekoracemi.

Pestrost naší nabídky:

V textilní galantérii se zabýváme těmito produkty:

Troufáme si říci, že jsme největší maloobchodní obchod s textilní galanterií. Naše nabídka textilní galanterií pokrývá sortiment v celé její šíři.  Nitě, prýmky, gumy, zipy nebo mašle, zboží běžné i výjimečné. Z tisíců položek textilní galanterie si vybere každý návrhář, designér i krejčí. Samozřejmě nabízíme i veškeré krejčovské pomůcky, jako jsou rádýlka, špendlíky, nůžky, pletací jehlice a háčky, fantomový fix, křídy i krejčovské panny. Textilní galanterie od knoflíku až k realizaci okouzlujících modelů haute couture.

V bižuterii se zabýváme těmito produkty:

Původně měly brože a spony ryze užitnou hodnotu, kdy spojovaly plášť nebo tógu. Postupem času začaly být brože sofistikovaným doplňkem elegantních dam. Tyto šperky patří neodmyslitelně nejen ke královnám a manažerkám, Madeline Albright dokonce volbou brože dávala při jednáních se světovými politiky najevo svůj názor – například brož ve tvaru sršně ji doprovázela na jednání s Jásirem Arafatem. U nás v e-shopu nabízíme širokou škálu broží od drobných kovových broží s kamínky a říčními perlami až po nápadné textilní ozdoby ze saténu, šifonu, peří a korálků.

Výtvarné a kreativní potřeby obsahuji tyto produkty:

Víme, jaký je báječný relax nechat vířící myšlenky odpočinout a projevit svou tvořivou podstatu. Korálky, komponenty a pomůcky pro tvorbu bižuterie už z naší nabídky dlouho znáte. V prodeji korálků a bižuterních komponentů navazujeme jak na sklářské tradice českých zemí, tak po celém světě pro vás vybíráme vše, o čem víme, že osloví srdce korálkáře. Náš Obchod nyní výrazně rozšiřuje sortiment výtvarných potřeb. Nyní si můžete vybrat polymerovou hmotu Fimo, smalt či pedig. Pokud vás oslovují přírodní materiály, možná propadne kouzlu ovčího rouna nebo vás zaujme barevný písek. Samozřejmě k hobby sortimentu patří i pomůcky, jako jsou plstící jehly, měděné výseky či sklíčka pro smaltování. Pro pečlivě vystřihování a vyřezávání nabízíme řezací umělecký nůž. Výtvarné potřeby pro hobby i umělecké řemeslníky.

Módní a oděvní doplňky obsahuji tyto produkty:

Pod pojem módní a oděvní doplňky spadá tak široká škála módních nezbytností, až je obtížné všechny vyjmenovat. Namátkou zmíníme čepice, šály, šátky, pásky, motýlci a kravaty pro pány, svádivé i praktické punčochy nebo tašky a kabelky, jichž nemá žena nikdy dostatek. Do kabelky je nutné doplnit kapesníky, případně manikúru.

Módní doplňky nás doprovázejí tak dlouho, jak dlouho existuje člověk v současné podobě homo sapiens na Zemi, tedy nejméně 200 000 let. Historikové a antropologové dokonce považují potřebu zdobit se za vymezující hranici, která určuje rozdíl mezi člověkem a primátem. V okamžiku, kdy si první člověk svůj oděv ozdobil proto, aby se líbil, nikoli z ryze praktického nebo náboženského důvodu, vznikla móda a módní doplňky.

A paní Móda nás už nikdy neopustí, protože kdo si s ní umí hrát (avšak nenechá se jí ovládat), bude s jednoduchým oblečením a hravým střídáním různých módních doplňků vypadat každý den skvěle, a především se budou taková dáma či gentleman dobře cítit. Vítejte ve světě pánských a dámských módních a oděvních doplňků.

Bytové doplňky:

Dům dělají podlaha, zdi a střecha s kočkou za komínem, ale domov, ten tvoří krásné záclony, naaranžované závěsy, pléd, kterým se můžeme večer přikrýt, polštářky a další bytový textil. Víme, jak je důležité, aby naše prostředí bylo útulné, protože pak se budeme cítit spokojeně i my. Nabízíme širokou nabídku z celé šíře bytového textiludeky, polštáře, lůžkoviny, koupelnový textil, záclony a závěsy – naši kolegové z oddělení nákupu stále sledují trendy interiérového designu a vybírají tak, aby si každý z našeho sortimentu mohl vybrat takový produkt, který se mu zalíbí.

Dekorace:

Dekorace – osm písmenek, za jejichž významem se toho skrývá tolik: útulný domov, elegantně zařízená kancelář, svatební výzdoba, krásně naaranžovaný stůl pro chvíle s přáteli i běhání po lese s dětmi, abychom našli ty nejkrásněji zbarvené listy pro podzimní dekorace.

Dekorace do bytu i na zahradu považujeme za jednu z našich priorit, je tedy logické, že právě v oddělení sezónních dekorací stále nalezáte novinky. V srpnu jsou to podzimně zbarvené listy ze sisalu, skřítkové, girlandy a draci, na jaře si můžete vybírat z desítek květinek, motýlků či perliček. A co teprve o Vánocích – nepřeberné množství dekorací od vánočních postaviček přes vánoční ozdoby a řetězy až po umělý sníh a třpytivé hvězdičky.

Desítky novinek, ať už hotové dekorace, které stačí zavěsit, postavit či nalepit, nebo potřeby pro dekoratéry a aranžování. Dekorace po celý rok, pro každou příležitost.

Více na webu: http://www.prima-obchod.cz