Luis Vuitton Boty

Luis Vuitton je jedním z předních světových obchodních domů. Své produkty prodává pomocí samostatných butiků, obchodů v obchodních centrech a i pomocí svých webových stránek.

Značka byla založena návrhářem Louisem Vuittonem v roce 1854 v Rue Neuve des Capucines v Paříži. V roce 1858 Vuitton představil svoje kufry s plochým dnem z plátna Trianon, které je dělalo lehčí a vzduchotěsnější. Bylo to Vuittonovo šedé plátno Trianon, které dovolilo schopnost skládat na sebe pro snadnější cestování. Firma se stala úspěšnou a prestižní a mnoho výrobců kabelek začalo imitovat styl LV a design.

Luis Vuitton kabelky jsou populární na celém světě pro svůj styl. Luis Vuitton šátek zakoupíte v každém butiku společnosti Louis Vuitton. Luis Vuitton boty jsou velice úspěšné u slavných celebrit a umělců. Jejich cena je však velice vysoká, takže ne každá žena si jej může dovolit.

Luis Vuitton má jeden se svých luxusních butiků přímo v centru Prahy na adrese Pařížská 13. Takže jestli vás zajímá elegantní a módní oblečení, určitě se tam zajděte posívat.

 

Luis Vuitton – Reklamní kampaně

Společnost Luis Vuitton pečlivě vybírá celebrity, které budou značku reprezentovat, většinou vybírají slavné herečky modelky jako třeba Jennifer Lopez, Hayden Christensen a nejčastěji Angelinu Jolie pro své marketingové kampaně. Svou tradici modelek a hereček přerušili 2. srpna 2007, kdy společnost oznámila, že bývalý vůdce SSSR, Mikhail Gorbachev se objeví v jejich kampani spolu se Steffi Graf, Andre Agassi a Catherine Deneuve. Mnoho raperů zmínilo společnost ve svých některých písních, především Kanye West a Juicy J či Rytmus.