Babicovy dobroty – vyření trochu jinak

Určitě nás je více, co rádi jíme a vaříme. Právě pro nás vysílá tv pořady o vaření. Některé jsou povedené jiné, už méně. Mezi ty uspěšné patří i pořad Babicovy dobroty a recepty.

Hlavním lákadlem je tam hlavně šefkuchař Jiří Babica, který nevšedně vaří spolu s pozvanými hosty. Pořad se stal velmi populární a spousta receptů, tohoto pořadu zpestřila české kuchyně.

Moderátor Jiří Babica se narodil v Praze a vařit se naučil hlavně v hotélích jako je Ambassador nebo později v Alconu. Jirka je taky vášnivý cestovatel a ze svých cest si přivezl spoustu inspirace a proto i pořad Babicovy dobroty obohatil i o tyto své znalosti.
Většina receptu tohoto nejpopulárnějšího pořadu o vařeni babicovy dobroty – recepty je i volně ke shlednutí na několika webových stránkách. Proto každý, kdo hleda inspiraci pro zajímavou večeři nebo třeba oběd ma možnost shlednout i starší díly tohoto pořadu.

Proto každému vášnivému kuchaři vřele doporučuji se občas na nějaký ten díl podívat. Pořad vysíla Tv Nova vždy v sobotu v podvečer.