Kvě 232012
 

Nechte si vystavit průkaz energetické náročnosti!

Chcete rekonstruovat nebo plánujete stavbu? Nechte si vytvořit projekt od týmu lidí, kteří neříkají, že něco není možné. Chcete mít v domě zimní zahradu, která povede z obývacího pokoje? Přejete si vybudovat posilovnu nebo hernu? Žádný problém! Nechte si vypracovat vše od návrhu po veškeré dokumenty jako je například průkaz energetické náročnosti PENB (dříve energetický štítek) a požárně bezpečnostní řešení PBŘS Vaší stavby! Usnadněte si práci a bydlete v novém v mžiku oka!

Projekt i průkaz energetické náročnosti za skvělé ceny

Víte, že většina firem vypracování projektu záměrně přeceňuje? Nenechte se chytit do pasti a zařiďte si vypracování projektu se všemi náležitostmi, nebo i samostatně pouze průkaz energetické náročnosti budovy PENB (dříve energetický štítek) či požárně bezpečnostní řešení PBŘS za opravdu nízké ceny. Nestresujte se s vymýšlením dokonalého bydlení, když jsou projektanti, kteří to udělají za Vás! A koho si vybrat? Jedině JS Projekt, protože:

  • nikdy neříkají ne; vyprojektují Vám vše, co si přejete
  • na základě Vašich požadavků Vám navrhnou optimální řešení šité na míru
  • vzhledem ke svým dlouholetým zkušenostem Vám vždy dokáží poradit
  • zajišťují kompletní projektovou dokumentaci nutnou pro stavební úřad
  • vystaví průkaz energetické náročnosti PENB (dříve energetický štítek) na Vaši stavbu
  • dále se specializují na požárně bezpečnostní řešení staveb PBŘS
  • jejich ceny jsou až neuvěřitelně nízké: například projekt rodinného domu můžete mít se vším všudy již od 25 000 Kč, osazení typizovaného domku na pozemek za 5 000 Kč, projekt rekonstrukce panelového bytu za 5 000 Kč, požární zpráva neboli požárně bezpečnostní řešení stavby od 1 500 Kč ( rodinný dům za 1500 Kč) a průkaz energetické náročnosti PENB od 2500 Kč (rodinný dům za 2500 Kč)
  • projektují rodinné domy, byty, občanské stavby, haly, půdní vestavby, bazény a mnohé další rychle, kvalitně a za nízké ceny

Rádi Vám poradí

Máte zkušenosti s projektanty, kteří jen hledají komplikace a důvody, proč něco nejde, nedokážou ani srozumitelně vysvětlit? Oslovte firmu, která Vám Vaše dotazy ráda zodpoví a vyjde Vám vždy maximálně vstříc, i kdyby byl Váš nápad neobvykle originální. Projektovou dokumentaci pro územní řízení a stavební povolení, požární zprávu, průkaz energetické náročnosti PENB (dříve energetický štítek), to vše pro Vás vypracují profesionálové. Přestaňte se tedy stresovat a právě nyní oslovte tým JS Projekt, na který je vždy spoleh!

Sorry, the comment form is closed at this time.