Nechte si vystavit průkaz energetické náročnosti!

Nechte si vystavit průkaz energetické náročnosti!

Chcete rekonstruovat nebo plánujete stavbu? Nechte si vytvořit projekt od týmu lidí, kteří neříkají, že něco není možné. Chcete mít v domě zimní zahradu, která povede z obývacího pokoje? Přejete si vybudovat posilovnu nebo hernu? Žádný problém! Nechte si vypracovat vše od návrhu po veškeré dokumenty jako je například průkaz energetické náročnosti PENB (dříve energetický štítek) a požárně bezpečnostní řešení PBŘS Vaší stavby! Usnadněte si práci a bydlete v novém v mžiku oka!

Projekt i průkaz energetické náročnosti za skvělé ceny

Víte, že většina firem vypracování projektu záměrně přeceňuje? Nenechte se chytit do pasti a zařiďte si vypracování projektu se všemi náležitostmi, nebo i samostatně pouze průkaz energetické náročnosti budovy PENB (dříve energetický štítek) či požárně bezpečnostní řešení PBŘS za opravdu nízké ceny. Nestresujte se s vymýšlením dokonalého bydlení, když jsou projektanti, kteří to udělají za Vás! A koho si vybrat? Jedině JS Projekt, protože:

  • nikdy neříkají ne; vyprojektují Vám vše, co si přejete
  • na základě Vašich požadavků Vám navrhnou optimální řešení šité na míru
  • vzhledem ke svým dlouholetým zkušenostem Vám vždy dokáží poradit
  • zajišťují kompletní projektovou dokumentaci nutnou pro stavební úřad
  • vystaví průkaz energetické náročnosti PENB (dříve energetický štítek) na Vaši stavbu
  • dále se specializují na požárně bezpečnostní řešení staveb PBŘS
  • jejich ceny jsou až neuvěřitelně nízké: například projekt rodinného domu můžete mít se vším všudy již od 25 000 Kč, osazení typizovaného domku na pozemek za 5 000 Kč, projekt rekonstrukce panelového bytu za 5 000 Kč, požární zpráva neboli požárně bezpečnostní řešení stavby od 1 500 Kč ( rodinný dům za 1500 Kč) a průkaz energetické náročnosti PENB od 2500 Kč (rodinný dům za 2500 Kč)
  • projektují rodinné domy, byty, občanské stavby, haly, půdní vestavby, bazény a mnohé další rychle, kvalitně a za nízké ceny

Rádi Vám poradí

Máte zkušenosti s projektanty, kteří jen hledají komplikace a důvody, proč něco nejde, nedokážou ani srozumitelně vysvětlit? Oslovte firmu, která Vám Vaše dotazy ráda zodpoví a vyjde Vám vždy maximálně vstříc, i kdyby byl Váš nápad neobvykle originální. Projektovou dokumentaci pro územní řízení a stavební povolení, požární zprávu, průkaz energetické náročnosti PENB (dříve energetický štítek), to vše pro Vás vypracují profesionálové. Přestaňte se tedy stresovat a právě nyní oslovte tým JS Projekt, na který je vždy spoleh!