Obalový materiál

Obalový materiál

zhledem ke svým vlastnostem jsou dnes krabice nejpoužívanějším obalovým materiálem. Dají se v podstatě vyrobit přesné podle toho, jak je potřebujete. Pro výrobu lepenkové krabice je základní surovinou vlnitá lepenka, která se vyrábí z papíru, je tedy z materiálu, který je přírodního původu a dá se recyklovat.

Papírové krabice z lepenky a klopové krabice se dělí na třívrstvé krabice, pětivrstvé. Potřebujete-li zabalit jakoukoliv věc, tak v našem e-shopu si najdete tu správnou krabici. Máme v nabídce klopové krabice, krabice s víkem, krabice na knihy, na obrazy. Také Vám dokážeme vyrobit krabice, přesně na vaše přání.

Potřebujete-li opravdu pevné, silné a odolné krabice, třeba na stěhování. Využijte z naší nabídky krabice na stěhování. Jsou vyrobeny z pětivrstvé vlnité lepenky, z kvalitní hnědé mikrovlny za použití kvalitní technologie lepení, která zaručuje to, že stěhovací krabice jsou opravdu pevné. Stěhovací krabice jsou k dispozici v různých velikostech a mohou být opatřeny průřezy na ruky, aby se s nimi dobře manipulovalo, pokud budou plné věcí.

Při stěhování a přenášení věcí vám určitě mohou pomoci kartonové přepravky a také speciální krabice na stěhování oděvů, vhodná na přepravu oděvů na ramínku při stěhování. Plastový držák na ramínka v ceně. V této šatní krabici na stěhování oděvů se vám vaše oblečení ani nepomačká a ani nezašpiní.