Plastové nádrže, jímky a septiky NIVEKO

Chcete si pořídit plastové nádrže, jímky či septiky? Potřebujete odbornou pomoc při výběru těchto výrobků? Chcete nakoupit vybrané výrobky a zároveň chránit životní prostředí? Zajímáte se o zakázkovou výrobu?

Niveko s.r.o. vám pomůže. Zaměřujeme se na produkci různých výrobků, které splňují požadavky na tvorbu a ochranu životního prostředí. Také patříte mezi ty, kteří podporují ochranu životního prostředí? Také potřebujete vyrobit plastové nádrže, jímky nebo septiky na zakázku?

Plastové nádrže můžete využít mnohostranně. Můžete je použít ve stavebnictví, v chemickém a potravinářském průmyslu i ve vodním hospodářství. Jsou přizpůsobené tak, aby jste je mohli naplnit od chemikálií až po pitnou vodu. Vždy vám dodáme seznam vhodných kapalin. Jímky a septiky jsou navrženy s normou ČSN EN 12566-1 a vyhovují veškerým požadavkům. Jsou velmi snadno instalovatelné a napojitelné. Podzemní jímky se díky provedení a tvarům dají použít k účelům v soukromém i průmyslovém sektoru.

Škála našich výrobků je velice široká a nezahrnuje pouze plastové nádrže, jímky a septiky. Podívejte se na www.niveko.cz a projděte si naší nabídku. V případě dotazů je pro vás připravený tým odborníků, který je připraven zodpovědět veškeré vaše otázky.

Pořiďte si plastové nádrže, jímky, septiky a další od Niveko s.r.o. Podpořte ochranu životního prostředí. Budete mít méně starostí a zjistíte, jak vám tyto výrobky mohou být užitečné ve všech odvětvích.