Čvn 082012
 

Brýle jako doplněk

Díváte se na dioptrické brýle jako na jakési nutné zlo, které vás omezuje? Nyní již nemusíte, s námi začnete brýle lehce vnímat jako doplněk a prostředek, jak dosáhnout lepší pozice v životě, užít si ho se vším všudy a pojmout brýle jako symbol reprezentující to, čím byste v životě chtěli být.

Nedívejte se na brýle jako na zátěž, ale jako doplněk, který můžete střídat a vytvářet si den podle nálady, potřeby či jen pro vlastní radost. Máte před sebou náročné jednání a potřebujete vypadat před protistranou jako silná osobnost, kterou nikdo a nic nezlomí? Vyberte si vhodné obroučky a dosáhněte toho okamžitě.

Potřebujete se ve společnosti blýsknout a ukázat, že jdete s módou a současnými módními trendy? Vyberte si obroučky, které zrovna letí a buďte in. Je to jen na vás, rozsah a nabídka jsou neomezené. Je to jen o vaší odvaze a překonání obav. Vkročte do života naplno a odvážně a vezměte si z něj to nejlepší, co nabízí.

Kdo říká, že se musíte upnout k jednomu typu obroučků a nosit je celý život? Proč byste nemohli střídat brýle jako střídáte kolekce oblečení, halenky, sukně, košile, obleky, šperky či boty? Proč nemít kolekci brýlí pro každou příležitost, pro každý den či pro významnou událost? Udělejte malý experiment a zkuste začít malou, ale zároveň výraznou změnou. Pro ty, kteří mají brýle, není jednodušší věc, než vyzkoušet něco nového a vybírat si z modelů obrouček různých barev či tvarů.

Je dokázáno, že lidé si dělají představu o protějšku v prvních vteřinách setkání a jeden z nejdůležitějších parametrů je oční kontakt. Proto je velice důležité mít brýle, které o vás něco napoví. Tak neváhejte a experimentujte, každá změna může otevřít dveře dalším příležitostem a přinést do vašeho života spoustu nových a zajímavých změn.

Naše rozsáhlá nabídka brýlí a brýlových obroučků je zde pro naplnění vašich představ. Zastavte se v našem showroomu a zkuste si za naší asistence najít brýle, které budou v souladu s vaším já a naplno vyjádří váš postoj.

 

Sorry, the comment form is closed at this time.