Čvn 062012
 

Profesionální zateplení fasád

Důvěřujte profesionálům v oboru zateplení fasád. Naše firma se zabývá kompletní dodávkou a montáží kontaktních zateplovacích systémů. Nabízíme kvalitní a účelné zateplení fasád pro rodinné i bytové domy. Realizační tým tvoří odborně proškolené pracovníci s bohatou praxí. Kromě zateplení fasád nabízíme také ostatní stavební práce. K dispozici máme míchárnu omítek, kde natónujeme odstín fasády dle Vašich představ. Využijte právě probíhající akce na zateplení fasád.

Potřebujete zateplit? Ušetřete peníze na zateplení a nakupujte u nás polystyren za akční ceny. Rádi Vám poradíme jaký typ izolace zvolit pro fungující zateplení. Z naší nabídky si polystyren vybere každý. Jsme ověřené online stavebniny s tradicí. Polystyren dodáváme i v nestandardních rozměrech. Navrhneme ideální sílu izolantu a postup řešení. Nabízíme českou kvalitu polystyren Styrotrade. Vaši izolaci Vám přivezeme až k Vám domů.

Nabízíme moderní fasádní polystyren s prodyšnými vlastnostmi. Dopřejte Vaší fasádě kvalitní kabát. Zateplením získáte nejen výborné tepelně izolační vlastnosti, ale také lepší propustnost vodních par. Vhodný je fasádní polystyren s vyššími prodyšnými vlastnostmi zejména na pórobetonové obvodové zdivo. Využijte výhodných cen na fasádní polystyren Clima. Dodáváme kompletní zateplovací systémy až k Vám domů.

 

Sorry, the comment form is closed at this time.