DALMATOUR

Chorvatsko se stalo pro většinu Čechů velmi atraktivní destinací, kam si v létě rádi jezdí nejen odpočinout, ale také shlédnout tamní památky a přírodní krásy, které vám doslova vezmou dech. Těšit se můžete nejen na křišťálově čisté moře, nádherný podmořský svět, romantické zálivy s oblázkovými plážemi, na malebnou architekturu, ale také množství obchůdků, kavárniček, nebo sportovišť nabízejících pestré sportovní vyžití.  Pokud se rozhodnete pro pohádkovou dovolenou v Chorvatsku ať už s rodinou, nebo přáteli, je třeba si zajistit předem kvalitní a příjemné  ubytování v Chorvatsku. Obraťte se s důvěrou na cestovní agenturu DALMATOUR, kde najdete širokou nabídku stylového ubytování v apartmánech. Jedná se o komplexní řešení, kde se snoubí soukromí, pohodlí s vysokou úrovní.

Pro milovníky klidu jsou tou nejlepší volbou levné apartmány v Chorvatsku a ubytování v soukromí v Chorvatsku, jejichž výhodou je nejen nízká cena, ale také prostornost a vybavenost.  Apartmány najdete v hezkých domech, s kompletním vybavením (kuchyně, ložnice, TV, sociální zařízení), které jsou lokalizovány v blízkosti moře. Ubytování v apartmánech je ideální volbou hlavně pro rodiny s dětmi, ale můžete přicestovat s partou přátel, kolegů z práce, nebo jen ve dvou s vidinou romantické dovolené.  Ubytování v apartmánech s DALMATOUR je vždy za pěkné peníze a ve skvělé lokalitě, proto se těší zaslouženě velké popularitě.

Jak si objednat apartmány v Chorvatsku? Není nic jednoduššího! Na internetových stránkách společnosti DALMATOUR naleznete přehled všech nabízených apartmánů spolu s podrobným popisem přesné polohy, vybavenosti, vyžití v okolí, fotogalerií a hlavně s přesnou cenovou nabídkou. Potom už stačí jen zatelefonovat na uvedené tel. čísla a vybraný apartmán si zamluvit. Objednávku lze učinit i pomocí elektronického formuláře. Domů vám přijde přihláška s dalšími informacemi a pokyny. Zaplatíte pouze zálohu, zbývající část ceny platíte až na místě. Neváhejte a rezervujte si apartmány včas. Kdo zavítá k Jadranskému moři, dovolená v Chorvatsku se mu jistě zalíbí a vrací se znova, jelikož zjistí, že je stále co obdivovat a objevovat.