Eco Green Park Service

Koupili jste zahradu, dům se zahradou či byt se zahradou? Hledáte zahradnictví České Budějovice, které vám bude při zahradních úpravách nápomocno? Chcete zajistit kompletní realizace zahrad České Budějovice? Zajímáte se o veškeré stromky České Budějovice?

Zahradnictví Eco Green Park Servis vám se vším pomůže. Hlavní činnost je profesionální realizace zahrad, odborné poradenství, péče a údržba zahrad. Nejste zrovna nejlepší zahradníci a potřebujete navrhnout vzhled zahrady?

Pro nás to bude potěšením. Naší předností je především navrhování zahrad, jejich realizace a odborná zahradní údržba. Kromě zahrad se specializujeme na realizaci a montáže zahradních domků, altánů, pergol, závlahových systémů, zahradních jezírek, pokládku travních koberců a provádění zahradnických stavebních prací.

Zahradnictví České Budějovice nabízí návštěvníkům široký sortiment zahradnických potřeb, okrasných dřevin a květin, solitérní kameny i dlažbu, hnojiva, travní osiva, postřiky a další. Realizace zahrad České Budějovice je jednou z našich specializací. Realizujeme různé styly zahrad, pokládáme travní koberce nebo zakládáme nové trávníky. Do této realizace zahrnujeme i zahradní stavby, terénní úpravy, zakládání zahradních jezírek. Stromky České Budějovice nabízí široký výběr stromů, keřů, okrasných travin, trvalek a skalniček. V této nabídce naleznete nejnovější odrůdy a kultivary.

O naší nabídce a její kvalitě se můžete přesvědčit sami na www.egps.cz nebo nás navštivte v našem zahradnictví. Jsou zde připraveni odborní zahradníci, kteří vám ochotně poradí se vším ohledně vaší zahrady. Připravujeme pro vás sezónní akce, abychom potěšili nejen vás, ale i vaši peněženku.

Využijte naší nabídky a služeb a vaše zahrada bude nejkrásnější v okolí. Realizace zahrad České Budějovice provedeme přesně dle vašich představ. Zahradnictví České Budějovice vám pomáhá zkrášlit a zpříjemnit vaše okolí.