Zář 072012
 

Jste kreativní, zruční a máte tvořivou fantazii? Rádi byste se realizovali v uměleckých oborech? Zajímáte se o výtvarné potřeby, korálky a produkty značky Fimo? Chtěli byste se zúčastnit výtvarných kurzů? Hledáte zároveň dodavatele výtvarných potřeb a zkušené lektory výtvarných technik?

Firma HOBBY-KOHOUT je vše v jednom. Zajišťuje výuku netradičních výtvarných technik, prodej výtvarných materiálů a potřeb. Pro vaši spokojenost a pohodlné objednávání z domu má zavedený internetový obchod. HOBBY-KOHOUT také zajišťuje výukové semináře a pracovní kurzy pro pedagogy s akreditací MŠMT. Základem je praktická výuka a osvojení si výtvarných dovedností s využitím v praxi. Kurzy pořádáme také pro veřejnost, zúčastnit se jich mohou dospělí a větší děti. Pro děti pořádáme prázdninové výtvarné pobyty.

Jste zvídaví, kreativní, akční a nebaví vás jen obyčejně malovat na papír? S HOBBY-KOHOUT již nemusíte. Díky široké nabídce výtvarných potřeb si můžete osvojit i jiné techniky. V našem internetovém obchodě naleznete výtvarné potřeby všech druhů. Mezi základní malířské potřeby řadíme plátna, barvy, stojany, štětce a další. Barvy můžete pořídit akrylové, na textil, olejové a mnoho dalších. Mezi výtvarné umění můžeme zařadit i modelování, FIMO a další řadu aktivit. I k těmto aktivitám si u nás pořídíte vybavení, jako jsou, formy na odlévání, drátky, bižuterní komponenty, korálky, dekorační výtvarné materiály potřeby pro malování na různé druhy povrchů. Můžete nechat své děti tvořit a tím si vyzdobit pokoj, nebo celý byt. Malovat můžete na porcelán, na sklo nebo na textil. Osvojíte si techniku malování na trička, batikování atd.

Oblíbeným produktem našeho obchodu jsou korálky. Korálky můžete využít pro zdobení, ale můžete z nich i vyrábět. Korálky u nás pořídíte broušené, praskané, dřevěné, skleněné, kovové, akrylové, z kamene, z tyrkenitu a dalších materiálů. Můžete si vybrat z nepřeberného množství barev a tvarů.

Co nelze opomenout jsou produkty značky Fimo. U nás pořídíte polymerové hmoty FIMO a CERNIT modurit, který je jeden z nejkvalitnějších na trhu a Fimo laky a gely. Rozhodně i vybavenost umělce tvoří jeho dílo. Čím lepší vybavení budete mít, tím lepší budou vaše výtvarné projekty a díla.

Na www.hobby-kohout.cz naleznete potřebné informace a náš internetový obchod.

Pořiďte si vybavení u HOBBY-KOHOUT a naučte se výtvarnému umění v našem kurzu.

Sorry, the comment form is closed at this time.