Kam za lyžováním?

Chystáte se v zimě na hory? Stále váháte, do jakého lyžařského areálu vyrazíte? Jestliže ano, věnujte prosím pozornost tomuto článku. My Vám s Vaším výběrem pomůžeme. Zaměříme se totiž na nejlepší skiareál mimo Alpy!

Představujeme Vám Skiareál Hochficht! Pokud se vydáte právě sem, beze sporu nebudete litovat. Hochficht totiž nabízí nesčetné množství možností a je jen na Vás, jakou aktivitu zde budete chtít provozovat. Toto lyžařské středisko, položené v naprosto ideální nadmořské výšce, poskytuje 21 km překrásných sjezdovek, a to jak lehké, tak o něco náročnější. Komfort Vám zajistí rovněž 11 lanovek, díky kterým je lyžování vždy o něco příjemnější, či bezplatné parkování. Na své si zde přijdou i ti nejmenší z nás – děti. Pro ně je tu totiž připraven buď Kids Park nebo Junior Route. Využít zde navíc můžete také zimní pobytové balíčky se skipasem a to až se slevou 30 – 100%! Lyžování Hochficht je tedy skvělým zážitkem pro celou rodinu.

Jestliže moc neholdujete sjezdovému lyžování, můžete se věnovat buď bruslení na Lipenské přehradě či běžkám. Hned za hranicemi totiž naleznete největší běžkařské centrum na Šumavě – Boehmerwald. V tomto případě je pro Vás připraveno až 70 km tras, které jsou strojově upravované, což jistojistě ocení nejeden běžkař.

Během Vaší zimní dovolené Vám navíc bude zajištěno ubytování. Ubytování Hochficht-Lipno poskytuje Hotel JESTŘÁBÍ – komplex, který leží přímo na břehu Lipenského jezera a od skiareálu je vzdálen pouhých 46 km. Hotel je rovněž skvěle vybaven. Pohodlí Vám zajišťuje 53 pokojů s WC a sprchou, TV, Wi –Fi síť, dětské hřiště či terasa s výhledem. V létě Vám jistě přijde vhod vlastní hotelová pláž či půjčovna kol a šlapadel. Zkrátka ať už sem jedete v zimě nebo o letních prázdninách, čeká na Vás příjemná dovolená, na kterou budete jistě rádi vzpomínat.