Zář 212012
 

Vysoká kvalita, originální design a jedinečný komfort jsou ta nejvýstižnější slova pro zahradní a ratanový nábytek společnostiLa Casa Nova.
La CasaNovaje velmi známou, zkušenou společností, která nabízí široký sortiment kvalitního zahradního nábytku z ratanu, který je designově velmi pěkný s moderním vzhledem a pro uživatele velmi pohodlný. Zahradní nábytek nabízený touto společností je ve většině produktů vyroben ručně a z ratanu.

Ratan je exotická dřevina – druh palmy, rostoucí převážně v jihovýchodní Asii (Borneo, Sumbawa), Indonésii a Africe. Ratan je rostlina, která má štíhlé stonky s velkými listy. Tloušťka kmene má v průměru 2 –5 cm. Ratan roste rychleji než většina jiných tropických rostlin.
Ratanový nábytek je vhodný k umístění kdekoliv. Je to nábytek vyrobený z přírodního materiálu, který svým originálním designem navozuje uživatelům klidnou, uvolněnou atmosféru a má zajímavější vzhled, než kterýkoliv jiný zahradní nábytek. Ratanový nábytek se svou povahou a vlastnostmi lze umístit do interiéru i exteriéru. Tento nábytek se vyznačuje také snadnou údržbou. Stačí jej pouze oprášit prachovkou, vysát z něj prach vysavačem a při silnějším znečištění otřít vlhkým hadříkem. Ratanový nábytek se vyznačuje dlouholetou životností a je dobře odolný vůči vlhkosti, větru i slunečním paprskům.

Nabízený moderní zahradní nábytek společnostiLa Casa Nova není vyroben jen z ratanu. Můžete si vybrat také z jiných druhů materiálů, jako např. nábytek z teakového dřeva, nerezové oceli nebo kvalitního polywoodu.

Vybírat a zařizovat si interiér či exteriér můžete díky společnostiLa Casa Nova pomocí prodejen v ČR nebo na internetových stránkách.

Nabídka společnosti je velmi pestrá a rozsáhlá. Můžete si vybírat z mnoha druhů a barevných provedení lavic, křesel, stolů, sedacích souprav, dvojlůžek, lehátek, jídelnách a barových sestav, odkládacích stolků, laviček, relaxačních křesel a dalších produktů. Doplňkovým sortimentem společnostiLa Casa Nova je nabídka altánů, slunečníků, lamp, tapet, potahových látek a dalších produktů, které vám zpříjemní odpočinek a efektivně doplní nejen váš domov.La Casa Nova přichází také s nabídkou dodání a montáže stále oblíbenějších bambusových podlah.

Nejen pro pohodlí a vybavení domova či zahrady, ale i pro wellness centra, hotely, restaurace, relaxační a sportovní komplexy je společnost La Casa Nova se svou nabídkou tím nejlepším řešením. Přesvědčte se sami

Sorry, the comment form is closed at this time.