Úno 052013
 

Na internetu dnes najdete spoustu zajímavých informací a stránek.Jedny z nich vám chci trochu přiblížit a seznámit vás s nimi.Táborský obchodník rozhodně nejsou stránky jen pro Tábor,odtud pouze pocházejí.Snahou Táborského obchodníka je nabídnout stránky se zajímavým a stále novým obsahem pro širší okruh návštěvníků. Na stránkách jsou k prodeji vstupenky na koncerty,festivaly,sportovní a další akce.Můžete zde najít např.vstupenky na nové koncerty Bon Jovi,System Of A Down,na letní festivaly Barvy léta,či Mighty Sounds a mistrovství světa v alpském lyžování,nebo světový pohár horských kol.

Také zde prodávají online programy od Ashampoo.Mají na stránkách kompletní nabídku jejich programů,které jsou k prodeji za ceny od jejich výrobce,tedy velmi výhodně.Najdete zde i plné verze programů zdarma.

Z jejich nabídky online vybírám ještě například půjčky online a prodej zájezdů.Je tady i stránka s nabídkou programů a her zdarma,nebo na vyzkoušení,a to od stránek,které s Táborským obchodníkem spolupracují.

Najdete zde online počasí i články a novinky z Táborského deníku.

Táborský obchodník píše a uveřejňuje články a komentáře k dnešní politické situaci země,a to jak na svých stránkách,tak na svém blogu.Neméně důležitou částí stránek jsou články,komentáře a rady týkající se nemilosrdného řádění exekutorů v Čechách.Všeobecně zde odsuzují v převážné většině exekutorský hyenysmus.

Na stránkách www.taborskyobchodnik.cz píší a zveřejňují různé články se zajímavými tématy o cestování,zboží,nebo například o výuce jazyků.V rubrice Osobnosti se můžete dočíst mimo jiné o R.J.Diovi,Vincentu Priceovi,Timu Burtonovi,nebo Bratrstvu luny.Neméně zajímavá je rubrika Máme rádi kočky..Dočtete se v ní zážitky,příběhy o životě s dvěma mourovatými kocoury.Příběhy jsou doplňovány stále přibývajícími fotkami obou kočičích kluků.

Na stránkách Táborský obchodník-stránky pro vás…se vždy dočtete spoustu zajímavých informací.Můžete si zde stáhnout různé animace a 3D obrázky na plochu a to vše zdarma. Stránky jsou denně aktualizovány a doplňovány dalším čerstvým obsahem.

 Posted by at 23.19

Sorry, the comment form is closed at this time.