Grafika, loga a webdesign – to je KV Design Praha

Grafické studio KV Design Praha nabízí kompletní služby v oblasti grafiky, designu a tisku nejen pro Prahu.

Nabízíme tyto služby:

  • návrh a tvorba loga vč. manuálu
  • tvorba kompletní firemní identity (corporate identity)
  • webdesign – nejen navrhneme vzhled www stránek, ale stránky dokážeme i vytvořit
  • firemní tiskoviny – návrh vč. možnosti tisku
  • DTP služby

A mnoho dalších možností v oblasti grafiky!

Proč si vybrat naše grafické studio?

Nabízíme profesionální tým, který se Vám bude maximálně věnovat. Tvoříme kvalitní, moderní a poutavou grafiku, dodání zajišťujeme v mnoha formátech a provedeních.

Jaké grafické služby doporučujeme a proč?

Grafické studio KV Design Praha se zaměřuje primárně na loga a firemní identitu, možná se ptáte proč? Každá firma by měla mít určitou tvář, tedy prezentovat se na všech místech jednotným logem, držet se pevných barev a veškerá reklama či prezentace by měla být v jednotném a pevném grafickém stylu. Proto se zaměřujeme na návrh a tvorbu loga vč. manuálu a na tvorbu identity.

Logazákazník od nás dostane loga v několika formátech vč. logo manuálu, již nikdy se nestane, že by logo vypadalo všude jinak, díky přesně daným pravidlům Vaše prezentace bude jednotná.

Firemní identita (corporate identity) – navrhneme Vám v rámci 1 dokumentace několik reklamních, prezentačních a propagačních materiálů jako vizitky, hlavičkové papíry, polep auta, reklamní plachty, letáky ři reklamní předměty jako např. propisky. Vše s jasně daným grafickým stylem a pravidly pro použití, tedy např. pro tisk či publikaci na internetu.

Díky firemní identitě a logu Vám můžeme navrhnout další grafické podoby jako obaly, firemní tiskoviny a jiné, následně jsme schopni pro amximální kvalitu výstupu zajistit i tisk v některé z prověřených pražských tiskáren.

Potřebujete poradit s reklamou, propagací a firemní prezentací? Chcete novou grafickou tvář? Vyberte si Pražské grafické studio.