Čvn 292013
 

V každodenním životě potřebuje každý něco přivázat nebo svázat. V tělocvičnách, sportovních halách je k sportovním výkonům potřeba mít sítě, lana na šplh nebo švihadla. V domácnostech je důležité mít prádlové šňůry nebo rohože před vchodem do bytu.

Lana, sportovní lana, provazy, zemědělské provazy, šňůrky, motouze, rohože nebo teletníky a sítě nabízí pro všechny výrobní družstvo Delana z Deštné u Jindřichova Hradce. Veškeré nabízené produkty tohoto výrobního družstva jsou pevné, spolehlivé a mají dlouhou životnost.

Vyrobená sportovní lana  jsou naprosto bezpečná ke svému využití na šplh nebo přetah v tělocvičnách škol nebo sportovních halách. I sítě vyrobené tímto výrobním družstvem určené k různým sportům např. házenou, košíkovou nebo volejbal jistě splní veškerá očekávání. Můžete si zakoupit i neméně důležitá švihadla ke sportovním účelům. Vybírat můžete z několika druhů švihadel. Švihadla jsou vyráběna z bavlny nebo juty. Mohou být pletená, konická a stáčená s držátky dřevěnými nebo s držátky PE. Potřebujete-li pevné prádelní šňůry, jistě si vyberete z několika druhů, které tato firma nabízí. Jsou to prádelní šňůry bavlněné stáčené, bavlněné pletené, prádelní šňůry pletené s duší, šňůry s navíječem, roletové, zednické nebo koníčkovací šňůrky.

Motouzy jsou v nabídce tohoto výrobního družstva v několika gramážích a to 55g, 35g, 100g, nebo 200g.

Ve výrobním družstvu Delana naleznete také tkané, mřížkované rohože, které vám jistě dobře poslouží před vchodem do bytu, rodinného domu, vstupních halách škol nebo organizací.

Autolana jsou nedílnou součástí výbavy každého automobilu. A vy si je můžete zakoupit ve výrobním družstvu Delana. V nabídce jsou autolana s praporkem nebo s dvěma oky.

A také v zemědělství jsou zapotřebí různě dlouhá lana, šňůry, provazy např. z juty – vazáky, pavuzníky nebo opratě a teletníky.

Z široké nabídky výrobního družstva Delana si jistě vyberete a s lany, provazy nebo šňůrami budete ve svém užívání jistě spokojeni.

Sorry, the comment form is closed at this time.