Říj 092013
 

Podnikáte v potravinářství, kosmetice nebo chemickém průmyslu? Rozhodli jste se vybavit provozovnu novou automatickou linkou vyrobenou přímo na míru vašim požadavkům? Neváhejte kontaktovat renomovanou společnost BFK s. r.o., která úspěšně působí na českém i zahraničním trhu od roku 1991. Zákazníkům nabízí moderní a spolehlivé etiketovací stroje na samolepicí etikety, ale i objemové plnicí stroje kapalin či gelů a speciální zařízení pro automatizaci výrobních procesů.

Využijte výhod automatizované výroby
Stroje vyráběné na zakázku zkušenými pracovníky společností BFK Praha se dokonale uplatní v různých průmyslových oborech. Mezi spokojené zákazníky patří jak čeští odběratelé, tak zahraniční klienti z celé Evropy, Ruska, USA apod. Kladete také vy důraz na přesnost a nejvyšší kvalitu? Automatizace výroby ve vašem průmyslovém odvětví je ideálním řešením. Firma BFK veškeré stroje dodává jednotlivě, nebo je lze zařadit do stávajících výrobních linek. Zákazníci si mohou objednat i celé linky. Stroje jsou koncipovány pro konkrétní výrobky, i atypických rozměrů a tvarů.

Výroba a servis automatických linek a strojů
K často žádaným produktům patří výkonné plnicí linky určené pro efektivní plnění gelů či kapalin do různorodých obalů. Plnění media je čerpadlové a velikost dávky je přesně nastavena na displeji. Výhodou je, že lze plnit obsahy i ve velkém rozsahu, a to s maximální přesností. V nabídce produktů, které společnost BFK Praha vyrábí na zakázku, mají stabilní místo prvotřídní zavírací stroje. Jedná se o zařízení na pneumatické utahování nebo narážení uzávěrů za plnicím strojem, kdy uzávěry je možné nasazovat automaticky anebo manuálně. Spolehnout se zákazník může na to, že obal je velmi šetrně fixován. Společnost BFK zajišťuje nejen výrobu, ale také záruční a pozáruční servis, včetně vyhotovení náhradních dílů.

Sorry, the comment form is closed at this time.