Bře 152014
 

Balkon, nebo lodžie pro své majitele představuje možnost odpočinku uprostřed městské zástavby. Pokud žádný balkon nemáte, nebo potřebujete zrekonstruovat stávající, máme pro vás řešení. Naše nabídka ocelových závěsných balkónů a samonosných ocelových lodžií umožňuje provést balkony v každém bytovém domě. Naše balkony a lodžie přináší široké možnosti využití od výměny původních balkonů, až po dodatečné vybavení bytů balkony tam, kde dnes balkony chybí, ale jsou i optimálním řešením jakékoliv novostavby. Váš byt si tak rozšíříte o další zajímavý prostor pro volný čas a odpočinek.

Balkony jsou ocelové konstrukce, které jsou oboustranně pozinkované, jejich životnost je více než 60 let a jsou prakticky bezúdržbové. Výplň je možná z více materiálů a barev, takže se dokonale přizpůsobí každému domu. Ocelové lodžie mohou být samostatné, nebo závěsné. Podobně jako balkony mohou mít různý tvar, rozměr i výplň. Nový balkon, či lodžie je výhodnou investicí, která okamžitě zvýší hodnotu nemovitosti o víc, než kolik stojí.

Zajistíme komplexní realizaci balkonu a lodžie firmou Pekstra. Provedeme zaměření budovy, vypracujeme cenovou nabídku a technickou dokumentaci, demontáž původních balkonů i finální montáž nových balkonů a lodžií, ocelových zábradlí a různých doplňků podle přání zákazníka. Naše společnost vám dále nabízí zastřešení balkonů, nebo zastřešení vchodu, které jsou velmi praktickým a efektivním řešením proti nepřízni počasí.

Sorry, the comment form is closed at this time.