Bře 122014
 

Vysokozdvižný vozík SematHB nové generace oplývá nejen technickými novinkami, levným a spolehlivým provozem ale také dobrou ergonomií a dobrou cenou. Kromě technických parametrů je stejně důležité pohodlí obsluhy. To zajišťuje u stroje obvykle skvěle odpružená kabina. Spotřebitel dál ocení hlavně nízkou spotřebu, vysokou bezpečnost a tichý provoz šetrný k životnímu prostředí. K nabídce patří i možnost výběru pohonu mezi dieselem a LPG. Na přání zákazníka je možné vysokozdvižný vozík vybavit zdvihacím zařízením až do výšky 7000 mm nebo třeba bočním posuvem. V případě použití varianty s motorem na LPG je ideální, pokud prodejce zajišťuje i servis a revize.

Samostatnou kapitolou je prodej vysokozdvižných vozíků na elektrický pohon. Ty nejnovější vývojové řady jsou vybaveny moderní technologií, impulsním ovládáním pojezdu a zdvihu, rekuperací baterie nebo omezovačem rychlosti v závislosti na poloměru otáčení. Mívají i parkovací brzdu s vypínačem. Takový vysokozdvižný vozík je ideální do malých prostor, kde je žádoucí opatrná manipulace s břemeny. Některé varianty vozíků mají „chytré ovládání“. Obsluha si může naprogramovat rychlost zvedání břemene a rychlost vozíku v závislosti na zatížení nebo poloměru otáčení. Ruku v ruce s novinkami v ovládání je i vydařený moderní design.

Pro zefektivnění práce bývá prodej vysokozdvižných vozíků doplněn o nabídku přídavných zařízení. Může se jednat o drapák na dřevo, jeřábové rameno, nástavce na vidle, radlice na sníh nebo sněžný pluh, hydraulickou lopatu na nosné vidle nebo na desku, hydraulicky nastavitelné vidle či otočný nosič vidlic.

Pokud je pro vás cena úplně nového stroje přece jen příliš velká, je možné sáhnout do nabídky bazarového zboží. Použitý a případně repasovaný vysokozdvižný vozík určitě splní vaše očekávání. Dvouletá záruka se obvykle vztahuje i na repasovaná zařízení. Ani v případě, že vozík neprošel inovací, se není třeba ničeho obávat. Solidní prodejce má servisního technika, který každý stroj předem důkladně prohlédne. Prodej vysokozdvižných vozíků tak probíhá bez následných reklamací.

Sorry, the comment form is closed at this time.