Vyšívání – předlohy z fotografie

Křížkové vyšívání je dnes opět na vercholu popularity. I když je na internetu velké množství různých šablon, může se stát, že předlohu přesně podle vašeho gusta nenajdete. Vyšívací šablony na přání vám umožňují realizovat vaše představy do puntíku. Galerie vašich předloh – takto mohou vypadat šablony vytvořené podle vašich obrázků. Obrázek upravíme podle vašeho přání a převedeme na šablonu pro křížkovou výšivku. Předlohu dále upravíme, aby motiv co nejvíce vynikl a odstraníme tzv. rozsypaný čaj.  Předlohy tvoříme pro nejširší výběr přízí, včetně českých mulinek, perlovek, Baleriny a Puppets.

Potřebujete návod na křížkové vyšívání či informace o  charakteristice přízí? U nás najdete také převodní tabulky přízí DMC, Anchor a Puppets. Věnujte originální dárek, vyšijte si domácího mazlíčka, zvěčněte svoji svatební fotografii. Inspiraci se meze nekladou.

Chcete vyšít nějaký historický obraz? Napište nám a my zařídíme zbytek. Podmínkou je, aby obraz nebyl vázán autorským právem, tedy, aby autor obrazu byl více než sedmdesát let mrtev. Alfons Mucha tuto podmínku již splňuje.

Máte přesnou představu, co byste rádi vyšili, ale nemáte obrázek? Nebojte se a představu nám sdělte. Pokusíme se pro vás předlohu namalovat přímo. Chtěli byste například zebru skákající o tyči či berušky horolezce :-)?

Nabízíme také drobné vyšívací předlohy zdarma ke stažení.