Apokalypsa Brno

V pořadí již 34. Apokalypsa, tentokrát s podtitulem All Star Game se uskutečnila 25. listopadu 2011 v pavilonu P, v Brně. Pro prvních 100 návštěvníků, kteří podpořili design celé akce a dorazili v dress-code (bílá kombinéza, plynová nebo vojenská maska, bílé rukavičky, bílé boty), byl připraven vstup zdarma.

 
 

Český nářez

 

Jako každý rok i letos dala Apokalypsa šanci zazářit talentovaným nováčkům, párty zahajuje v 18:00 ne příliš známý český DJ Upgrade (rezident klubu 7.nebe), který zaujal svou originální technikou mixu. O hodinku později nastupuje stálice a první dáma Apokalypsy Míša Salačová, která do svého setu zařadila Industrialyzer, The Advent, Adama Beyera, Christiana Smithe, Johna Acquaviva nebo Bena Simse. Následuje další vynikájící česká DJka Lucca, která se na scénu vrátila po dlouhých 5 letech. V 9 hodin nastupuje první zahraniční host a to Ital Joseph Capriati, který se v Čechách představil již podruhé a momentálněpatří mezi ikony současného techna.

 

Nováček Nastia i leggendy Apokalypsy

 

Nastia Beauty, energická ukrajinská diva se v naší zemi představila poprvé, ale na Ukrajině patří mezi nejpopulárnější djky, je autorkou projektu Propaganda a rezidentkou legendárního festivalu Kazantip. Po Nastie před dav vstupuje headliner letošní Apokalypsy – Mauro Picotto, který sklidil jednoznačně největší ovace. Jeho kariéra sahá až k počátku 80.-tých let, dosud vydal přes 642 tracků a remixů a založil label i legendární párty Meganite. Také další megastar DJ Rush to pořádněrozbalil a všem dokázal, že rozhodně nepatří do starého železa (na Apokalypse se poprvé představil před sedmi lety) a že je pořád miláčkem nejen českého publika.

 

Úspěšné zakončení

 

Ben Sims & Paul Mac aka Killa Productions, zástupci londýnské taneční scény to rozjeli ve velkém stylu a svým fanouškům připravili nezapomenutelný zážitek a dvojitou porci energetického techna. Gayle San& Sven Wittekind není potřeba představovat jistě znáte nejlepší techno djku světa a propagátora zběsilého techna z Německa, ačkoliv se již oba představili na Apokalypse, tentokrát se rozhodli vystoupit jako duo. Společný back2back set byl více než vydařený a bylo znát, že tato dvojice spolu už nějaký ten pátek vystupuje, největší úspěch slavil track Stranger to Stability od Dustina Zahna. V šest ráno nastoupila další zajímavá dvojice, tentokrát z Brazílie a to Buchecha & Alex TB, kteří předvedli skvělou show v brazilském tempu. Poslední live vystoupení večera předvedla srbská rebelka a autorka hitu Girls Love It, Ivee a prý to byl pořádný nářez, škoda jen že tak pozdě, kdy už většina návštěvníků odpadla. Další Apokalypsa, s pořadovým číslem 35 se bude konat 30.11.2012 a určitě se máme opět na co těšit.

redakce – EP –