Auto ESA věnovalo dva luxusní kabriolety BMW Z4 do soutěže TV Óčko

Každý týden až do konce prázdnin si bude moci vyjet jeden z diváků hudební televize Óčko luxusním kabrioletem BMW Z4 od společnosti Auto ESA. Stačí na některém z hudebních festivalů najít Mad Zone Óčko, logo nebo auto Óčka, vyfotit se před ním nebo natočit videoklip
a nahrát ho na www.rajce.net/ocko. Hlasovat se bude celé prázdniny každý týden.

Majitelům fotek nebo videa s největším počtem hlasů zapůjčí jeden z největších nejúspěšnějších prodejců ojetých automobilů Auto ESA Cabrio BMW Z4. Pořadatelé pro vítěze zároveň zařídí pronájem rekreační usedlosti v České republice, na Slovensku, Rakousku, Maďarsku či v Polsku od společnosti Novasol.  Vedle TV Óčko a generálních partnerů Auto ESA a Novasol je partnerem soutěže společnost i Interspar.

Jsme rádi, že se Auto ESA stalo partnerem Óčka a naší velké letní soutěže Óčko On The Road. Díky spojení silných značek tak můžeme našim divákům nabídnout soutěž o skvělé ceny, a která je, jak doufáme, bude bavit a výherci si užijí nezapomenutelné léto,“ říká Kristýna Štihelová, marketingová manažerka TV Óčko.

„Mladí motoristé tvoří cca 20 procent našich zákazníků. Chtěli jsme jim proto o prázdninách připravit nějakou výjimečnou akci. Nakonec padla volba na soutěž hudební televizní stanice Óčko,“ říká Filip Kučera z Auto ESA.Věříme, že si výherci v kabrioletu BMW Z4 užijí tu správnou letní jízdu,“ dodává.

Auto ESA má pro mladé řidiče každý den velký výběr sportovních i malých vozů všech cenových kategorií v té nejvyšší možné kvalitě. Autobazar důkladně prověřuje nejen technický stav všech nabízených automobilů, ale i to, jestli vůz nebyl kradený nebo zda není po nehodě, která by měla vliv na jeho jízdní vlastnosti. Kromě bohaté nabídky mohou nejen začínající řidiči u Auto ESA využít
i mimořádně výhodné finanční produkty či další benefity podle vlastního výběru. Z Auto ESA díky tomu můžete odjet v ojetém voze té nejvyšší dostupné kvality, získat půjčku za výhodnějších podmínek než v bance a benzin na rok nebo až osmdesátiprocentní slevu na pojištění.

Auto ESA poskytuje služby v oblasti nákupu a prodeje ojetých vozů již od roku 1993. Za 18 let prodalo či koupilo ojetý vůz v Auto ESA přes 100 000 zákazníků. Mezi standardní služby, spojené s nákupem vozu u Auto ESA, patří certifikát kontroly stavu najetých kilometrů od společnosti CEBIA. Všechny vykoupené vozy jsou důkladně prověřeny při technické kontrole, jsou zkontrolována a garantována případná finanční břemena jako zástavní právo, leasing nebo půjčka či blokace dopravním inspektorátem. Auto ESA navíc garantuje výměnu zakoupeného vozu do 7 dnů bez udání důvodu. Auto ESA provozuje 4 prodejní centra v Praze: centrum s osobními a terénními vozy ve Štěrboholech, centrum levných vozů ve Štěrboholech a nově také rozšířené centrum vozů Škoda a užitkových vozů v Praze na Černém Mostě. Patří dlouhodobě mezi největší autobazary na území České republiky.