BMW pro pohodlné jízdy

Vozy BMW jsou a vždy byly velmi elegantní. Od počátku své výroby byly automobily BMW považovány za vrchol technických možností. Základem každého vozu BMW je duše, která je tvořena velmi moderními a sofistikovanými systémy. BMW si vždy zakládalo na inovativním přístupu. Pravé kouzlo vzniká tehdy, když se podaří některou z novinek zpestřit a zlepšit každodenní život.

Dá se říct, že jízda v autě je rutinní záležitost. S vozem BMW se však cesta do zaměstnání rozhodně stereotypem nestane. V BMW se veškerá pozornost soustředí na řidiče. Vozy BMW jsou vybaveny inovativní technologií, která nabízí promítání barevného displeje na přední sklo přímo před řidiče tzv. Head Up display. Ten tak má ve svém zorném poli k dispozici veškeré informace, které k jízdě potřebuje.

Velmi praktickou funkcí je také možnost neomezeného používání internetu ve voze. BMW je vůbec prvním výrobcem na světě, který poskytl možnost využívat služeb Google přímo v autě. Vyhledáte-li si některé potřebné informace na vašem osobním počítači předem, automobil vám nabízí funkci, díky které si data jednoduše pošlete z počítače do vozu.

Vedle pokročilých informačních technologií využívají vozy BMW celou řadu systémů, které řidiči usnadňují jeho práci za volantem. Uvažujete-li o koupi nového vozu, stanovte si kritéria, která by měl vůz splňovat. BMW je nejen splní, ale v mnohém je i předčí. Neváhejte a pořiďte si i vy automobil značky BMW od renomovaného prodejce Auto Hašek.

Autosalon Auto Hašek s.r.o. je dodavatelem nových i ojetých vozů BMW již více než sedmnáct let. Za tu dobu získal mnohé zkušenosti, ze kterých nyní můžete těžit. Přijďte se i vy podívat na celou řadu modelů vozů BMW, které uvidíte v showroomu Auto Hašek. BMW bude slušet určitě i vám, tak neváhejte a spolehněte se na dokonalost vozů BMW.