Dětský nábytek a postýlky

Během prvního roku života, bude vaše dítě stráví až 70% ze svého času v dětské postýlce si vyberete. Dětská postýlka je jedním z nejdůležitějších investic budete dělat před příjezdem vašeho dítěte.

Zde je několik užitečných tipů, které vám pomohou vybrat nejlepší betlém pro vaše dítě.

1. Bezpečnost

Co hledat:

* Vzdálenost mezi laťkami musí být ne více než 2 3/8 palce (6 cm) chránit děti před pádem, a batolat od zachycení jejich hlavy mezi lamelami.
* V boční lišty, že nižší by měla mít alespoň dva blokovací zařízení, která zabrání starší děti od jejich propuštění.
* Když je snížena na straně železnice, měla by být její horní být nejméně 9 palců (23 cm) nad matrace podporu. Chcete-li chránit starší děti, musí být horní vyvýšené boční lišty alespoň 26 palců (66 cm) nad matrace podporu na své nejnižší poloze.
* Pokud betlém má rohové sloupky, musí být buď v jedné rovině s horní pelest pelesti a nebo velmi vysoká – více než 16 palců (41 centimetrů). Cokoliv mezi tím je potenciální riziko uškrcení.
* Získat nejpevnější matrace můžete najít. Nespoléhejte se na etiketách výrobců – vyzkoušejte sami. To je nesmírně důležité, protože měkká matrace může hrát roli při syndromu náhlého úmrtí novorozenců (SIDS).
* Ujistěte se, že matrace pohodlně vejde v postýlce. Toto drží dítě před sklouznutím mezi matrace a betlémů stranách.

* Vyhodnotit použité betlém s zvláštní péči. Tam může být příliš mnoho prostoru mezi lamelami, nebo komplikované výřezy v čelem a pelesti, které mohou zachytit dětskou hlavu. Betlém vyrobený před rokem 1978 mohou mít povrchovou úpravu, která obsahuje olovo, takže betlém, který byl v rodině po generace nemusí být nejlepší k použití!

2. Pohodlí

Budete trávit velké množství energie zvedání vaše dítě dovnitř a ven z postýlky. Podívejte se na postýlce s poklesem na straně a nastavitelným Výška matrace učinit tento úkol snadnější. Můžete také hledat v postýlce s kolečky válcování. To vám umožní pohybovat kolem postýlku snadno byste si to přejí.

3. , Kde bude dítě spát

Dětský spánek určena poloha je významným faktorem při určování, který betlém je pro vás to pravé. Pokud chcete, aby dítě spát v místnosti, můžete chtít, aby zvážila malou dětskou postýlku. Vaše možnosti zahrnují kočárku, Mojžíš koš nebo kolébka všichni který může být používán, dokud dítě je čtyři měsíce starý. Jinak tam jsou dlouhodobé možnosti, jako například Amby posteli nebo co-Sleeper (noční dětská postýlka).

Pokud chcete, aby dítě ke spánku na novorozeneckém oddělení místnosti, dobré je umístit koš Mojžíš uvnitř plné velikosti postýlky. Tímto způsobem dítě získává jistotu malé dětské postýlky při zvykání si na své místo.

4. Velikost a tvar hrabě

Pokud máte malé dítě školku pro práci s, můžete chtít, aby zvážila mini postýlku nebo rohový betlém namísto pravidelného obdélníkového jeden. Obě tyto možnosti ušetřit značné množství místa. Na druhou stranu, pokud máte velký prostor mateřskou, může kolo betlém umístěn v centru být zajímavější než standardní postýlky proti zdi.

5. Právo Cena

Dobrý dětská postýlka nemusí stát vám ruku a nohu. Vaše dítě rozpočet bude protáhl dostatečně tenký v nadcházejících měsících bez placení příliš mnoho pro své postýlce. Jsou tu skvělé možnosti, jak ušetřit peníze, když jdete na nákup. Zde je několik příkladů:
* Obchod se prodej podle přihlášení se k odběru bulletinů v místních obchodech a on-line prodejců.
* Myslíš, že e-Bay. Často můžete dostat úplně nový betlém přímo z krabice za velmi zvýhodněnou cenu.
* Pokud si koupíte on-line vzhled Doprava zdarma možností.

6. Vezměte dítěte dospívání v účetním t

Může se to zdát jako dlouhá cesta pryč hned, ale to nebude trvat dlouho a vaše dítě se stává batole, a musí se dostat ven z postýlky do postele. Budete mít další dítě převzít postýlku? Pokud ne, zvažte kabriolet betlém, který bude růst s vaším dítětem.

7. Vyberte si Dokončit opatrně

Zkontrolujte, zda máte plán pro vaše dítě školky než se rozhodnete do cíle pro své postýlce tak, že tvoří součást celkového designu. Zde je pár tipů:
. * Pokud máte malé dítě školku, drž se dál od tmavého nábytku, jak to bude cítit menší pokoj
* Pokud bude absolvování betlém na druhé dítě, držet se neutrální, unisex barvy, které půjdou s jakýmkoli tématem nebo barevné schéma.
* Pokud si vyberete konvertibilní postýlky, zvažte, co povrch půjde dobře v batole a dospívajícího v místnosti.

Bavte se! Dětská Nakupování je jedna z výhod bytí těhotná!