Dřevěné hračky

Dřevěné hračky jsou i přes rychlý technologický růst stále oblíbenější vzhledem ke svému zpracování.Navíc jsou tyto hračky i zdravotně nezávadné díky ošetřujícímu nátěru, tudíž si s nimy mohou hrát i nejmenší děti.

Mezi tyto hračky pro nejmenší děti zapadají určitě dřevěná razítka ve tvaru zvířátek, nebo skládací hadi, které procvičují dětskou motoriku a zároveň i představivost.

Náš sortiment nabízí i tzv. péráky. Jedná se o dřevěné hračky ve tvaru zvířátek, která jsou umístěna na pružině a menší děti si s nimi dokáží vyhrát.

Pokud vaše holčička už má nějaký ten domeček pro panenky, nesmí ji chybět ani nábytek, který je velmi kvalitní díky materiálu, ze kterého je zhotoven. Samozřejmostí jsou i samotné dřevěné panenky, oblečené v nádherných látkových šatičkách.

Mezi hračky pro nejmenší se samozřejmě řadí i jezdíky. Tuto mechanickou hračku, na které je umístěn buď klaun, nebo zvířátko, rozpohybuje pohyb. Jezdík je nasazen na 50cm tyči, díky které dítě jezdík tlačí, nebo táhne.

Pro malé děti se v naší bohaté nabídce nachází i kočička, nebo pejsek na kolečkách. Tyto hračky jsou pomůckou při prvních krůčcích. Dítě se přidržuje jezdící hračky a díky tomu se chození zdá úplnou hračkou.

Mezi hračky rozvíjející dětskou mototriku patří například kostky, ze kterých lze postavit kuličkovou dráhu. Náš sortiment nabízí i hudební hračky, jejichž materiál je samozřejmě dřevěný také, tudíž se nemusíme obávat okamžitého zničení. S dětským bubínkem, nebo xylofonem si děti vyhrají dosyta.

Samozřejmostí je i nespočet autíček, které dítě jen tak nerozbije a může si s nimi hrát pěknou řádku let, dokud ho to neomrzí. Naše internetové hračkářství nabízí nejen autíčka, nebo helikoptéry s pilotem či sadu dopravních značek, ale i natahovací myši, se kterými si lze užít spousty zábavy.

Malé děti by uvítaly houpacího koně, který je vyroben z kaučukového dřeva.

Fonetip s.r.o.

www.mrakyhracek.cz